Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رینگو استار به طرفدارانش کارت پستالی از بهشت می دهد

رینگو استار به طرفدارانش کارت پستالی از بهشت می دهد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ریچارد استارکی مشهور به رینگو استار، نوازنده درام گروه بیتل ها، در ۷۴ سالگی ترانه جدیدی به نام «کارت پستالی از بهشت» را روانه بازار کرد. این ترانه

آگهی

ریچارد استارکی مشهور به رینگو استار، نوازنده درام گروه بیتل ها، در ۷۴ سالگی ترانه جدیدی به نام «کارت پستالی از بهشت» را روانه بازار کرد. این ترانه نیز از آهنگهای مختلف بیتل ها الهام گرفته است.

او می گوید: «من صفحه ای از کلمات را داشتم و سعی می کردم آنها را با ترانه «مستر مون لایت» که جان لنون در گروه بیتل ها خیلی سال پیش آن را تهیه کرده بود، تطبیق دهم. یک آهنگ بسیار ارزشمند و عاشقانه، درباره دختر و پسری زیر نور مهتاب. سپس ناگهان به یاد ترانه «طولی نخواهد کشید» افتادم و در ادامه، سه یا چهار ترانه دیگر از گروه بیتل ها. با خودم گفتم این واقعا عالی است. و یا ترانه «هشت روز هفته». می دانید چه می گویم.»

این نوازنده سابق گروه بیتل ها، در سال ۲۰۱۳ میلادی کتاب عکسی را منتشر کرد که مجموعه ای از تصاویر منحصر بفرد آرشیوش از کودکی تا ستاره شدن، به همراه دست نوشته هایی درباره زندگی اش بود. نسخه های این کتاب تنها پس از چند هفته، دیگر در بازار موجود نبود. به همین دلیل اکنون و دو سال پس از انتشار این کتاب، نسخه جدیدتر و مقرون به صرفه تری از این اثر برای عرضه به بازار تهیه شده است.

او می گوید: «با خودم گفتم خوب، من این ایده را درباره همه چیز اجرا کرده ام بنابراین چرا نسخه ویژه ای از این کتاب را آماده نکنم. رینگو و عکسها. عکاسی و رینگو. بنابراین همه چیز را کنار هم قرار دادیم و به این ترتیب کاری در ۲۵۰ صفحه آماده کردیم. سپس گفتیم حال که علاقمندان زیادی وجود دارد، چرا آن را بصورت یک کتاب عادی چاپ نکنیم؟ دوست دارم این کار را در مقایسه با کتاب اول که بسیار لوکس بود، یک «کتاب عادی» بخوانم و این چیزی است که بیرون آمده.»

این کتاب عکس قرار است تا نیمه سپتامبر در ایالات متحده آمریکا منتشر شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟