ماجراهای زوجهای جوان در فیلم «در حالی که جوان هستیم»

ماجراهای زوجهای جوان در فیلم «در حالی که جوان هستیم»
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم «در حالی که جوان هستیم» به کارگردانی نوآه بومباخ داستان یک زوج سینماگر را به تصویر می کشد که با ملاقات با یک زوج جوانتر و آزادتر از خود، دچار

فیلم «در حالی که جوان هستیم» به کارگردانی نوآه بومباخ داستان یک زوج سینماگر را به تصویر می کشد که با ملاقات با یک زوج جوانتر و آزادتر از خود، دچار آشفتگی می شوند.

آگهی

کارگردان این فیلم می گوید: «ایده های زیادی در سر داشتم اما نمی دانستم چگونه از آنها استفاده کنم. مثلا به زوجها فکر می کردم و تمایل داشتم فیلمی درباره زوجها بسازم، اینکه رابطه در دل یک زوج چگونه است و یا اینکه چگونه زوجها خود را در برابر زوجهای دیگر مورد انتقاد قرار می دهند. در نهایت این نسل از کمدی راه خود را یافت.»

در این فیلم «نائومی واتس» هنرپیشه مشهور بریتانیایی نقش همسر «بن استیلر» هنرپیشه آمریکایی را بازی می کند. نائومی واتس می گوید با خواندن سناریوی فیلم به موضوعاتی شبیه به آنچه که در زندگی برای وی پیش آمده بود، برخورده است.

وی در ادامه می گوید: «زمانی که زوجی را در رستوران می بینید که در حال بوسیدن یکدیگرند از یک طرف به خود می گویید “کمی معذب کننده است” اما از طرف دیگر فکر می کنید که چرا خودتان اینکار را دیگر انجام نمی دهید. از خود می پرسید آیا همه چیز رها شده است و آیا می توانیم هنوز برای یکدیگر جذاب باشیم؟ این زوجها شعله ای را در ما روشن می کنند اما در نهایت از خود می پرسیم آیا رفتار آنها واقعی است.»

فیلم «در حالی که جوان هستیم» از ۲۷ ماه مارس در آمریکا بر روی پرده سینما رفت. این فیلم از سوم آوریل در بریتانیا و ایرلند و ۲۴ ژوئن در اسپانیا اکران خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت

آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت