Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

«تمام شب بدو»؛ فیلم اکشن جدید لیام نسون

«تمام شب بدو»؛ فیلم اکشن جدید لیام نسون
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم «تمام شب بدو» داستان یک خلافکار و تیرانداز به نام جیمی با بازی لیام نسون را روایت می کند که تنها یک شب وقت دارد که دریابد چه کسی به او وفادار

آگهی

فیلم «تمام شب بدو» داستان یک خلافکار و تیرانداز به نام جیمی با بازی لیام نسون را روایت می کند که تنها یک شب وقت دارد که دریابد چه کسی به او وفادار است: پسرش مایک که زندگی اش در خطر است و یا دوست قدیمی اش شاون که اد هریس نقشش را ایفا می کند.

لیام نسون می گوید که این آخرین فیلم اکشنش یادآور فیلمهایی است که او با آنها بزرگ شده است.

نسون می گوید: «فکر می کنم که این فیلم جا پای فیلمهایی می گذارد که من با آنها بزرگ شدم. فیلمهای جان فورد و فیلمهای وسترن! آنها خودشان هم، گونه ای داستانهای افسانه ای بودند. نمونه هایش را در «جنگ ستارگان» و فیلمهایی از این جنس می بینید. همه ما به نوعی به دنبال پاک کردن کارهایی هستیم که در زندگی انجام داده ایم. به دنبال نوعی بخشش هستیم. ما به دنبال نوعی ارتباط عمیق با دختران، پسران و پدرانمان هستیم.»

به گفته جول کینامن که نقش مایک پسر جیمی را بازی می کند بین او و نسون ارتباط نزدیکی شکل گرفت که به بازی اش در نقش مایک کمک کرد.

جول کینامن می گوید: «لیام بخشنده و خونگرم است و بازیگر فوق العاده ای هم هست. او من را به درون شخصیتها دعوت کرد و خیلی زود دوست شدیم و گفتگوهای خوبی هم داشتیم، همدیگر را شناختیم که این امر به شکل گرفتن رابطه کمک زیادی کرد. رابطه پیچیده بین پدر و پسر چیزی بود که من را به داستان علاقمند کرد.»

فیلم «تمام شب بدو» از روز ۲۲ اسفند در ایالات متحده و بریتانیا اکران شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد