Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

اولین کنسرت بانی تایلر پس از ۲۵ سال

اولین کنسرت بانی تایلر پس از ۲۵ سال
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بانی تایلر خواننده معروف دهه هشتاد میلادی اولین اجرای تک خوانی خود را پس از ۲۵ سال در لندن برگزار می کند. این خواننده اهل ولز که با ترانه کلاسیک

آگهی

بانی تایلر خواننده معروف دهه هشتاد میلادی اولین اجرای تک خوانی خود را پس از ۲۵ سال در لندن برگزار می کند.

این خواننده اهل ولز که با ترانه کلاسیک مدرن خویش به نام «کسوف کامل قلب» و ترانه «به یک قهرمان احتیاج دارم» به موفقیت و شهرت جهانی رسید، هفتم فوریه در لندن به اجرای ترانه هایش خواهد پرداخت.

تایلر می گوید: « هرگز فکر نمی کردم که در ۶۳ سالگی همچنان مشغول انجام این کار باشم، ولی این کار را دوست دارم. حدس می زنم که چون فرزندی از خودم نداشتم آزاد بودم که به همه جا سفر کنم و لذت ببرم. من سرنوشتی باورنکردنی داشتم. طرفدارانم بسیار به من وفادار هستند. می دانم که چهره های آشنای زیادی را خواهم دید و به جز آن خانواده ام هم می توانند اجرایم را ببینند چون من همیشه در سفر اروپا، روسیه و جاهای دیگر هستم.»

تایلر جز در دوره اجرای کنسرت، در آلگارو واقع در پرتغال زندگی می کند. تایلر با گوش کردن به خوانندگان افسانه ای زمان خود همچون جانیس جاپلین و تینا ترنر بزرگ شده است و صدای قوی، بلند و گرفته الگوهای او را در موزیک خودش می توان یافت.

ترانه «گمشده در فرانسه» که نقطه عطفی در کارنامه هنری او بود به ده ترانه بالای جدول در بریتانیا رسید و سپس به مدت شش ماه در جمع ده ترانه بالای جدول در آلمان بود.

تایلر می گوید: «وقتی مردم به اجرای کسی با سابقه طولانی چهل ساله مثل من می آیند، می خواهند ترانه های پرطرفدار و قدیمی را بشنوند. من همه آنها را همراه با چهار یا پنج ترانه از آلبوم جدید «صخره ها و عسل» اجرا می کنم.»

تایلر با ترانه «مرا باور کن» از آلبوم «صخره ها و عسل» در پنجاه و هشتمین دوره مسابقات یوروویژن در سال ۲۰۱۳ پرچم بریتانیا را به اهتزاز درآورد.

تایلر هر جا که می رود مردم همچنان او را با سرشانه های بزرگش، موهای بلند و سبک آواز قدرتمندش می شناسند. با این حال او می گوید که هرگز از خواندن ترانه «کسوف کامل» خسته نمی شود: «من عاشق خواندن این ترانه هستم، هیچ وقت از آن خسته نمی شوم. و مردم هم وقتی این ترانه با مقدمه اش شروع می شود به هیجان می آیند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟