معرفی برگزیدگان جایزه امی

معرفی برگزیدگان جایزه امی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

مراسم اعطای جایزه امی، امسال نیز به سنت هرساله در شهر نیویورک برگزار شد.

پس از ارزیابی بیش از هزار برنامه حرفه ای تلویزیونی، هیات داوران این مراسم جایزه امی در بخش بین الملل را به فیلم بریتانیایی «اتوپیا» (آرمانشهر) به عنوان بهترین سریال درام اعطا کردند.

این سریال تلویزیونی که به مدت دو فصل در شبکه چهار تلویزیون بریتانیا پخش می شد، داستان گروه کوچکی را تعریف می کند که پس از مواجه با فرقه ای اپونیم، ماجراهایی پر رمز و راز دارند.

جایزه بهترین بازیگر نقش مرد به استیون دیلین، برای بازی در فیلم بریتانیایی-فرانسوی «تونل» اهدا شد. او در این فیلم نقش کارآگاه پلیسی را بازی کرده که به دنبال شناخت یک قاتل سریالی با انگیزه های سیاسی است.

جایزه بهترین بازیگر زن به بیانکا کرایسمن، هنرپیشه هلندی برای بازیگری در فیلم «دنیای جدید» اهدا شد. او جایزه اش را به تمام پناهندگانی تقدیم کرد که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته بودند. او گفت این بازیگران واقعا پناهنده بودند.

داستان این فیلم درباره زن بدخلقی است که در یک مرکز پناهندگان مشغول کار است و با مهاجری از غرب افریقا برخورد می کند و این آشنایی زندگی او را تغییر می دهد.

جایزه بخش سریالهای کوتاه تلویزیونی، به فیلم «نسل جنگ» تعلق گرفت. این فیلم که در شبکه «ضد دی اف» آلمان پخش شد، داستان گروهی از نوجوانان را تعریف می کند که فکر می کردند دوستی شان برای تمام عمر ادامه خواهد داشت اما جنگ همه چیز را برای آنها تغییر داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت

آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت