Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

گشایش نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو

گشایش نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو روز سه شنبه کار خود را آغاز کرد.

آگهی

نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو روز سه شنبه کار خود را آغاز کرد. در این نمایشگاه مهم مدلهای جدید شرکتهای خودروسازی در کنار مدلهای لوکس به نمایش درآمده است.

مدل ۳۰۰۸ کمپانی فرانسوی پژو بعنوان خودروی برتر سال انتخاب شده و در غرفه این شرکت به نمایش درآمده است. ژان فیلیپ آمپاراتو، مدیر مارک پژو می گوید: «سال گذشته مدل آسترای اوپل بهترین خودرو اعلام شد. زیرا این مدل زیبا طراحی شده بود. امروز از اینکه می بینم با اوپل همراه شده ایم بسیار خوشحالیم.»

گروه پژو سیتروئن نیز نسل جدید مدلهای دی اس بنام دی اس ۷ را در نمایشگاه ژنو معرفی کرده است.

کمپانی فولکس واگن حضوری پررنگ در نمایشگاه دارد. از سوی دیگر ماتیاس مولر، مدیرعامل این شرکت در واکنش به ادغام گروه پژو سیتروئن و اوپل می گوید: «همیشه پژو سیتروئن و اوپل را رقبای قابل احترام می دانستیم. مشتاقیم ببینیم چگونه در این فضا رقابت متحول می شود. مسلما کارهای زیادی داریم و آنها با سرسختی تمام انجام می دهیم. آینده را با دیدی مثبت می نگریم.»

شرکت فولکس واگن، صاحب بالاترین آمار فروش خودرو در اروپا از برنامه خود برای سرمایه گذاری بالا در بخش تولید خودروهای برقی و اتومبیلهای بدون راننده پرده برداشت. این کمپانی در سال ۲۰۱۵ با بحران استفاده از نرم افزارهای مختل کننده تستهای میزان آلایندگی هوا مواجه بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پژو ۳۰۰۸ به عنوان بهترین خودروی اروپایی سال ۲۰۱۷ میلادی انتخاب شد

گروه پژو سیتروئن با خرید اوپل موقعیت خود در بازار اروپا را تقویت کرد

پژو-سیتروئن شاخه اروپایی جنرال موتورز را خرید و دومین خودروساز اروپا شد