Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

موج گردشگران و اینترنت، چهره کوبا را تغییر می دهند

موج گردشگران و اینترنت، چهره کوبا را تغییر می دهند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بهبود روابط آمریکا و کوبا پس از سفر باراک اوباما، رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا به این کشور وارد مرحله جدیدی شده است. این مرحله جدید علاوه بر

آگهی

بهبود روابط آمریکا و کوبا پس از سفر باراک اوباما، رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا به این کشور وارد مرحله جدیدی شده است.

این مرحله جدید علاوه بر تغییرات در روابطه دیپلماتیک و اقتصادی، درهای کوبا را به روی گردشگران بازتر خواهد کرد. هرچند هنوز سفر به کوبا برای شهروندان آمریکایی کاملا آزاد نشده، اما درخواستها برای سفر به این جزیره کارائیب رشد چشمگیری داشته است.

در این قسمت از برنامه «نبض تجارت»، ابتدا نگاهی می کنیم به مدارک مورد نیاز برای سفر به کوبا از کشورهای مختلف. پس از آن به امکانات ایجاد شده برای پیدا کرده محلی برای اقامت در این جزیره خواهیم پرداخت و چندین راهنمایی برای سفر خواهیم کرد.

کوبا یکی از کشورهای جهان است که کمترین اتصالات دیجیتالی در جهان را دارد. حدود ۵ درصد مردم این کشور امکان استفاده از اینترنت در منازل را دارند و قیمت اینترنت وای-فای عمومی دو دلار در ساعت است، در حالی که متوسط دستمزد ماهانه دولتی در کوبا حدود ۲۰ دلار است.

همراه با رئیس جمهوری آمریکا، بسیاری از مدیران شرکت های فن آوری نیز به امید ایجاد زمینه برای فعالیت در این کشور آمریکای جنوبی او را همراهی کردند. سفری که نوید گسترش دسترسی مردم این کشور به فن آوری های جهانی را می دهد، اما همزمان بسیاری از گردشگران را از احتمال آمریکایی شدن کوبا نگران می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رشد ۶۷ درصدی فروش املاک و مستغلات در دُبی طی یکسال گذشته

برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه «سیتی اسکیپ» در دبی همزمان با رونق بازار مسکن

دبی؛ افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه «بازار سفر عربی»