Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

گسترش استفاده از پول دیجیتالی در مجارستان

گسترش استفاده از پول دیجیتالی در مجارستان
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

استفاده از «بیت کوین»، پول دیجیتالی یا مجازی در مجارستان در حال گسترش است. در این کشور مسافران تاکسی می توانند کرایه خود را با این پول مجازی پرداخت

آگهی

استفاده از «بیت کوین»، پول دیجیتالی یا مجازی در مجارستان در حال گسترش است. در این کشور مسافران تاکسی می توانند کرایه خود را با این پول مجازی پرداخت کنند. شرکت «کوین پی» با راه اندازی یک اپلیکیشن به همین نام پرداخت پول با بیت کوین را میسر کرده است.

آندرآش لووی، مدیر کمپانی کوین پی گفت: «اگر افراد صاحب بیت کوین می توانستند با استفاده از خدمات شرکت ما از این پول استفاده کنند به رشد تجارت آنها کمک می کرد و از طرف دیگر به کسانی هم که احتیاج داشتند کمک می شد.»

در زمان پرداخت راننده با ارئه یک کد به مشتری که قابلیت اسکن شدن دارد انتقال پول به حساب خود را ممکن می سازد.

رییس شرکت تاکسیرانی بوداپست می گوید: «برای نوآوری باید از هر فرصتی استفاده کرد. اگر هر یک از این نوآوری ها به موفقیت برسد می توانیم بگوییم که ما در خط اول قرار داشتیم.»

آندرآ هایاگوش، خبرنگار یورونیوز در بوداپست گفت: «در بوداپست تعدادی خودپردازهای بیت کوین وجود دارد. عده ای به این سیستم پرداخت انتقاد وارد کرده اند و آن را با بازار سیاه مرتبط می دانند. اما تعداد کسانی که این سیستم را یک نوآوری به حساب نمی آوردند کم است. »

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سقبت روسیه از عربستان در صادرات نفت به چین؛ واردات نفت آمریکا توسط پکن ۸۱ درصد رشد کرد

چین فرستاده ویژه خود را برای مذاکرات صلح مرتبط با جنگ اوکراین به عربستان می‌فرستد

تلاش ژاپن برای تقویت بخش دفاعی خود؛ سفرهای اروپایی و آمریکایی کیشیدا آغاز شد