Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

وحشت گردشگران از مسافرت به فرانسه

وحشت گردشگران از مسافرت به فرانسه
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از حملات تروریستی روز جمعه در پاریس، نقاط گردشگری این شهر، کافه ها و رستورانها کار خود را از سر گرفته اند اما از تعداد گردشگران و مشتریان این

آگهی

پس از حملات تروریستی روز جمعه در پاریس، نقاط گردشگری این شهر، کافه ها و رستورانها کار خود را از سر گرفته اند اما از تعداد گردشگران و مشتریان این مراکز بطور قابل توجهی کاسته شده است.

برگزاری بسیاری از نمایشگاهها متوقف شده و هتلها نیز تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست داده اند.

دیدیه لوکالوز، مدیر هتل «لوبریستول» گفت: «نه ماه پس از حملات ماه ژانویه به شارلی ابدو توانستیم روند عادی خود را بازیابیم. در فصل جاری نیز فعالیتهای ما با رونق همراه بود. متاسفانه اکنون به عقب بازخواهیم گشت.»

تا پیش از حملات پاریس پیش بینی میشد حدود دو میلیون گردشگر چینی به پایتخت فرانسه مسافرت کنند. اما اکنون آژانسهای مسافرتی برای از دست ندادن مشتریان خود مقاصد دیگری از جمله سوییس و یا آلمان را پیشنهاد می کنند.

یک گردشگر چینی می گوید: «فعلا قصد ندارم به فرانسه بروم زیرا هنوز بحران تمام نشده است. نباید خود را در معرض خطر قرار دهیم. رفتن به آنجا مخصوصا با خانواده و افراد مسن صلاح نیست.»

علیرغم افزایش تدابیر امنیتی برای پروازها تعداد مسافران کمپانی های هواپیمایی آسیایی به مقصد فرانسه به طور محسوسی کاهش یافته است.

صنعت گردشگری حدود هفت درصد تولید ناخالص داخلی فرانسه را تامین می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برگزاری «جشن نورها» در لیون فرانسه منتفی شد

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت