Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نشست گروه بیست علاوه بر تروریسم به معضلات جهانی اقتصاد نیز پرداخت

نشست گروه بیست علاوه بر تروریسم به معضلات جهانی اقتصاد نیز پرداخت
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نشست گروه بیست اقتصاد بزرگ دنیا موسوم به «گروه بیست» در آنتالیای ترکیه علاوه بر حملات تروریستی در پاریس به مشکلات و معضلات جهانی اقتصاد نیز اختصاص

آگهی

نشست گروه بیست اقتصاد بزرگ دنیا موسوم به «گروه بیست» در آنتالیای ترکیه علاوه بر حملات تروریستی در پاریس به مشکلات و معضلات جهانی اقتصاد نیز اختصاص داشت.

ایلدفونزو گواخاردو، وزیر اقتصاد مکزیک در پاسخ به این سئوال که آیا نشست گروه بیست می تواند در حل مشکلات اقتصادی در دنیا نقش ایفا کند می گوید: «هدف اصلی گروه بیست رسیدن به نرخ دو درصدی رشد جهانی اقتصاد است. اما تا زمانی که تمام کشورها با یکدیگر برای تدوین سیاستهای اقتصادی تلاش نکنند به این مهم دست نمی یابیم. یکی از معیارهای مهم اعمال اصلاحات اساسی در کشورهاست.»

کلودیا روئیز مسیو، وزیر امور خارجه مکزیک به خبرنگار اعزامی یورونیوز به این نشست گفت: «امسال ترکیه رییس اجلاس، اولویت را به سرمایه گذاری و اصلاحات داده بود. سایر رهبران به مسائل دیگری از جمله یکپارچه سازی پرداختند، که با استراتژی که اقتصاد های برتر دنیا درباره جوانان، زنان و قدرتهای نوظهور اقتصادی به مرحله اجرا درمی آورند ارتباط مستقیم دارد.»

اجلاس دو روزه گروه بیست روز دوشنبه به کار خود پایان داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟