نشست گروه بیست علاوه بر تروریسم به معضلات جهانی اقتصاد نیز پرداخت

نشست گروه بیست علاوه بر تروریسم به معضلات جهانی اقتصاد نیز پرداخت
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نشست گروه بیست اقتصاد بزرگ دنیا موسوم به «گروه بیست» در آنتالیای ترکیه علاوه بر حملات تروریستی در پاریس به مشکلات و معضلات جهانی اقتصاد نیز اختصاص

آگهی

نشست گروه بیست اقتصاد بزرگ دنیا موسوم به «گروه بیست» در آنتالیای ترکیه علاوه بر حملات تروریستی در پاریس به مشکلات و معضلات جهانی اقتصاد نیز اختصاص داشت.

ایلدفونزو گواخاردو، وزیر اقتصاد مکزیک در پاسخ به این سئوال که آیا نشست گروه بیست می تواند در حل مشکلات اقتصادی در دنیا نقش ایفا کند می گوید: «هدف اصلی گروه بیست رسیدن به نرخ دو درصدی رشد جهانی اقتصاد است. اما تا زمانی که تمام کشورها با یکدیگر برای تدوین سیاستهای اقتصادی تلاش نکنند به این مهم دست نمی یابیم. یکی از معیارهای مهم اعمال اصلاحات اساسی در کشورهاست.»

کلودیا روئیز مسیو، وزیر امور خارجه مکزیک به خبرنگار اعزامی یورونیوز به این نشست گفت: «امسال ترکیه رییس اجلاس، اولویت را به سرمایه گذاری و اصلاحات داده بود. سایر رهبران به مسائل دیگری از جمله یکپارچه سازی پرداختند، که با استراتژی که اقتصاد های برتر دنیا درباره جوانان، زنان و قدرتهای نوظهور اقتصادی به مرحله اجرا درمی آورند ارتباط مستقیم دارد.»

اجلاس دو روزه گروه بیست روز دوشنبه به کار خود پایان داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتهای ماه چند یورو ته جیب اروپایی‌ها باقی می‌ماند؟

«بزرگترین اعتراضات ضددولتی در تاریخ جمهوری چک» کلید خورد

سقوط ۹۴ درصدی کسری تجاری اتحادیه اروپا با روسیه؛ آمریکا، نروژ و الجزایر سهم گاز روسیه را گرفتند