Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

شبکه «شرکت اروپا» و کمک به شرکتهای کوچک اروپایی

شبکه «شرکت اروپا» و کمک به شرکتهای کوچک اروپایی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مجموعه «شرکت اروپا» یکی از مهمترین شبکه های حمایت از شرکتهای کوچک و متوسط در جهان است. یان گریتسن، نماینده این شبکه در ایرلند درباره اهمیت این شبکه

مجموعه «شرکت اروپا» یکی از مهمترین شبکه های حمایت از شرکتهای کوچک و متوسط در جهان است.

یان گریتسن، نماینده این شبکه در ایرلند درباره اهمیت این شبکه می گوید: «این شبکه از بیش از ششصد سازمان حمایتی در بیش از پنجاه کشور تشکیل شده است که اتحادیه اروپا و همه بازارهای جهانی را پوشش می دهد.»

در محله فناوری پیشرفته موسوم به «سیلیکون داکس» در مرکز دوبلین با یک داستان موفقیت آمیز ایرلندی آشنا می شویم.

از سال ۲۰۱۱ شرکت شورواش متعلق به مری لین در «سیلیکون داکس» مستقر شده است. گروههای زیر نظر او ایده ای برای تولید یک کالای منحصر به فرد در جهان داشتند. آنها سیستمی مفرح و در عین حال بسیار دقیق که امکان شستن دست را در محیطهای بیمارستانی فراهم می کند اختراع کردند. یک اختراع فوق العاده که همزمان هم به یک نیاز بازار پاسخ می دهد و هم موضوعی مربوط به بهداشت عمومی است.

مری لین، مدیر عامل شرکت شورواش می گوید: «یک نفر از هر بیست نفری که به بیمارستان می رود در مدت بستری بودن خود دچار عفونت می شود. دلیل آن اینست که کارکنان و بازدیدکنندگان بدرستی دستشان را نشسته اند. این همان جایی است که کالای شورواش به کار می آید زیرا ما کارکنان، بازدیدکنندگان و بیماران را به یک شکل با این تکنیک آشنا می کنیم.»

امروزه این سیستم در بیمارستانهای سراسر جهان استفاده می شود، اما جنبه بین المللی آن در واقع با آلمان و فرانسه آغاز شد. در رویدادی که توسط شبکه «شرکت اروپا» برگزار شده بود، مری توانست با توزیع کنندگان محلی شریک شود.

مری لین می گوید: «برای ما قدمی مهم و رو به جلو بود. شرکای ما در سالی که شراکتمان را آغاز کردیم حدود چهل درصد از درآمد ما را تشکیل می دادند. همچنین از آنجایی که کالای ما بسیار منحصر به فرد است ما به افرادی که با بیمارستانها در رابطه بودند احتیاج داشتیم. به کسانی که بتوانند درباره شرکت و کالای ما برای مشتریان توضیح دهند.»

در ماههای اخیر، مری و همکارانش توسعه و جهانی کردن خود را بطور خاص با بازارهای آمریکایی و خاورمیانه پی گرفتند.

شرکت شورواش که با سه نفر کارش را آغاز کرد، اینک ده کارمند دارد و همچنین توانسته چندین شغل در میان مقاطعه کاران جانبی که وظیفه تولید دستگاه را برعهده دارند، ایجاد کند.

یان گریتسن درباره امکان پیشرفت بیشتر شرکت شورواش می گوید: «خوب شورواش اگر می خواهد بازارهای دیگری را تصاحب کند ما به آنها توصیه می کنیم که کالایشان را در مرکز داده های شبکه ثبت کنند. در آنجا تا ده هزار فرصت فناوری و تجارت فعال ثبت شده اند.»

از دیگر مزایای شبکه «شرکت اروپا» ترکیب کردن تخصص تجارت بین المللی و شناخت عالی از بازارهای محلی است. این شبکه سالانه به کارآفرینان اجازه می دهد که در چندین گردهمایی شریک یابی و یا ماموریتهای تجاری شرکت کنند.

از طریق مثال شرکت شورواش دیدیم که شبکه «شرکت اروپا» می تواند بسیار مفید باشد.

یان گریتسن درباره کلیدهای موفقیت کسی که یک شرکت کوچک دارد و می خواهد شرکتش را جهانی کند، می گوید: «با مشاور خودتان از شبکه «شرکت اروپا» ملاقات کنید. بیش از چهار هزار مشاور در سراسر اروپا هستند و ما به شما کمک خواهیم کرد که تجارتتان را بسرعت، به شکلی مطمئن و موثر گسترش دهید. بیشتر خدمات ما رایگان است.»

برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه فیسبوک برنامه «دنیای تجارت» مراجعه کنید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب و کارهای کوچک در گرجستان

بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب‌وکارهای کوچک کمک می‌کند

چگونه شرکت اسکاتلندی تولید انرژی پاک توانسته فراز و نشیب بازار را پشت سر بگذارد؟