Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

اراسموس مدیران، تجربه ای نو در اروپا

اراسموس مدیران، تجربه ای نو در اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تجربه ای جدید که به سرمایه گذاران و کارآفرینان جوان فرصت تبادل تجارب می دهد و آنها را خلاق می کند. تجربه ای تازه در اروپا، اراسموس برای مدیران.

این بار به لیسبون پایتخت پرتغال رفتیم. طرح اراسموس یا همان تبادل میان مدیران اروپایی نزدیک به 5 سال است که به اجرا درآمده است. این طرح به بیش از 3000 تن از مدیران جوان شرکتها فرصت تبادل اطلاعات و جابجایی در کشورهای مختلف اروپایی داده است. می نی بوسهای اجاره ای در کرانه اقیانوس اطلس، تجارتی است که ابتکار عمل آنرا یک مدیر جوان اتریشی به لیسبون پایتخت پرتغال آورده است. او پس از 5 ماهی که بواسطه طرح اراسموس در پرتغال بود تصمیم گرفت مشاوره در بنگاههای بورس را رها کند و در لیسبون دست به تجارتی بظاهر ساده بزند.

وی می گوید: “این تجارت کمک زیادی کرد تا به تجربیات مدیریتی ام اضافه کنم. حالا نگاهم نسبت به شرکا و مشتریان متفاوت است. ویژگیهای پرتغال را خوب می شناسم، تجربیات زیادی درباره متعلقات فرهنگی و ساختار اقتصادی این کشور بدست آورده ام.”

دو سال است که از تاسیس شرکت حمل ونقل این مدیر جوان می گذرد و درآمدزایی و عماکرد این شرکت مورد رضایت مدیر جوان است.

برای پروژه اراسموس از کلمه جوان استفاده شده است و این جوان به معنای مدیران جوان نیست و جوانی آن به نسبت تجربه مدیران معنا پیدا می کند. تبادل میان مدیران جوان بین یک تا شش ماه بطول می انجامد. همیشه یکی از مدیران میهمان است و دیگری میزبان.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب و کارهای کوچک در گرجستان

بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب‌وکارهای کوچک کمک می‌کند

چگونه شرکت اسکاتلندی تولید انرژی پاک توانسته فراز و نشیب بازار را پشت سر بگذارد؟