Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

زنی که در فراق شوهرش کتاب نوشت از بیمه‌های عمر او ۲ میلیون دلار به جیب زده است

خانم کوری ریچینز و همسر مقتولش اریک
خانم کوری ریچینز و همسر مقتولش اریک Copyright فیس‌بوک
Copyright فیس‌بوک
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در جریان رسیدگی به اتهامات یک نویسنده زن آمریکایی مبنی بر به قتل رساندن همسرش از طریق خوراندن ماده سمی فنتانیل به‌ او، وی اکنون با اتهامات تازه‌ای روبرو است.

آگهی

فرد مظنون به قتل متهم است که مخفیانه نزدیک به ۲ میلیون دلار از بیمه‌نامه‌های عمر همسرش دریافت کرده است.

ابتدا قرار بود جلسه دادگاه خانم «کوری ریچینز» روز جمعه برگزار شود که ناگهان یک روز مانده تا روز جلسه، دادگاه پرونده وی را اصلاح و موارد جدید را به آن اضافه کرد و همین امر منجر به تعویق رسیدگی شد.

ریچینز ۳۳ ساله، به یک فقره قتل خشن و سه فقره نگهداری مواد شیمیایی ممنوعه به قصد توزیع پس از مرگ همسرش در چهارم ماه مارس گذشته متهم شده است.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

کالبد شکافی و گزارش سم شناسی نشان داد که او بر اثر مصرف بیش از حد فنتانیل فوت کرده است. به گفته دادستان پرونده، در بدن همسر او که در مارس ۲۰۲۲ میلادی در خانه‌شان جان باخت، ۵ برابر دوز کشندۀ این سم یافت شده است.

یک سال پس از مرگ همسر این خانم، وی کتابی با موضوع غم و اندوه تحت عنوان «آیا تو با من هستی؟» منتشر کرد. در توضیح این کتاب آمده بود که برای «ایجاد آرامش و آسایش برای کودکانی که یکی از عزیزان خود را از دست داده اند» مناسب است. او این کتاب را به «شوهر بی‌نظیر [خود] و یک پدر فوق‌العاده» تقدیم کرد. هم اکنون این کتاب از فهرست خرید وبسایت آمازون حذف شده است.

آیا فرد مقتول از بیمه‌نامه‌های عمر خود مطلع بوده است؟

سند ارائه شده‌ی دادگاه در روز پنجشنبه ادعا می کند که در سپتامبر ۲۰۲۰، آقای اریک ریچینز متوجه می‌شود که همسرش از یک حساب اعتباری وی، ۲۵۰ هزار دلار خرج کرده است، همچنین دست کم ۱۰۰ هزار دلار از حساب های بانکی او برداشت و بیش از ۳۰ هزار دلار از کارت‌های اعتباری یگر وی خرج شده است.

طبق این سند، اریک ریچینز با همسرش در مورد این پول مجادله می‌کنند و خانم ریچینز موافقت می‌کند که این مبلغ را به او پس بدهد.

در این سند اصلاحی دادگاه آمده است که یک ماه پس از آن در اکتبر ۲۰۲۰، اریک ریچینز با یک وکیل خانواده و یک وکیل املاک دیدار می‌کند. او بدون اطلاع همسرش، وصیت نامه خود را تغییر می‌دهد و املاک خود را به نام خواهرش کیتی ریچینز-بنسون وصیت می‌کند.

همچنین ادعا می‌شود که بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷، ریچینز حداقل «چهار بیمه نامه عمر» به نام شوهرش به ارزش تقریبا ۲ میلیون دلار خریداری کرده است. در گزارش جدید دادگاه آمده است که اریک ریچینز از خرید این بیمه نامه‌ها توسط خانم ریچینز بی اطلاع بوده است.

خانواده اریک ریچینز گفته‌اند که خانم ریچینز چندین بار دیگر نیز سعی کرده اریک را مسموم کند. یکی از این تلاش ها به یک روز ولنتاین برمی‌گردد. طبق این پرونده، گفته می شود که ریچینز برای شوهرش یک ساندویچ آغشته به سم درست کرده و آن را با یک یادداشت عاشقانه روی صندلی ماشین وی گذاشته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تقابل انسان و حیات‌وحش؛ پس از کشتن پیرترین شیر جهان در کنیا مردم محلی شش قلاده دیگر را قتل عام کردند

دادگاه آلمان: برادران افغان به اتهام قتل خواهر به حبس ابد محکوم شدند

شهادت مایکل کوهن در پرونده حق‌السکوت؛ تیم حقوقی ترامپ وکیل سابق را به «انتقام‌جویی» متهم کرد