Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

زن ۷۸ ساله آمریکایی برای سومین بار به سرقت از بانک متهم شد

عکس تزیینی است
عکس تزیینی است Copyright canva
Copyright canva
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بانی گوچ قبلا به دلیل سرقت از یک بانک در کالیفرنیا در سال ۱۹۷۷ و یکی دیگر در حومه «لیز سامیت» در کانزاس سیتی در سال ۲۰۲۰ محکوم شده بود. خانم گوچ پس از متهم شدن به یک فقره سرقت یا تلاش برای سرقت از یک موسسه مالی در تعطیلات چهارشنبه گذشته با وثیقه ۲۵ هزار دلاری راهی زندان شد.

آگهی

یک زن ۷۸ ساله که در گذشته دو بار به سرقت از بانک محکوم شده بود، پس از انجام یک سرقت دیگر در میسوری ایالات متحده با اتهامات جدیدی رو به رو شده است. او در هنگام سرقت یادداشتی را به مسئول باجه بانک تحویل داد که در آن نوشته شده بود: «من قصد نداشتم شما را بترسانم.»

به گزارش «کانزاس سی‌تی استار»، بانی گوچ پس از متهم شدن به یک فقره سرقت یا تلاش برای سرقت از یک موسسه مالی در تعطیلات چهارشنبه گذشته با وثیقه ۲۵ هزار دلاری راهی زندان شد. 

خانم گوچ به دلیل سرقت از یک بانک در کالیفرنیا در سال ۱۹۷۷ و یکی دیگر در حومه «لیز سامیت» در کانزاس سیتی در سال ۲۰۲۰ محکوم شده بود. دوران آزادی مشروط او به دلیل سرقت دوم در نوامبر ۲۰۲۱ به پایان رسیده است. 

اسناد ثبت شده دادگاه حاوی ۱۳ هزار دلار اسکناس و یک یادداشت است که رویش نوشته شده: «ممنونم، ببخشید قصد ترساندن شما را نداشتم.» 

ظاهرا این زن به تحویل‌دار بانک گفته که پول را حساب نکند و «فقط آنها را به او بدهد». دادستان شهرستان «کاس» گفت که ویدئوی نظارتی همچنین تصویر او را در حال ضربه زدن به پیشخوان و در حالی که از مسئول باجه خواسته تا عجله کند، ضبط کرده است. 

به گزارش سیتی‌استار، شاهدان گفته‌اند که مظنون لباس یکدست خاکستری پوشیده بوده و دستکش پلاستیکی، ماسک «ان‌۹۵» مشکی و عینک آفتابی هم داشته است. 

دادستان گفت که وقتی ماموران در فاصله کمتر از ۲ مایلی او را بازداشت کردند، پول سرقت شده داخل خودرو ریخته شده بود و بوی شدید الکل به مشام می‌رسید. همچنین او با افسران پلیس «بسیار خشن» بوده است. 

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

تامی رایت، رییس پلیس این شهر گفت که «فقط غمگین‌انگیز است» و ادامه داد که مظنون هیچ بیماری تشخیص داده شده‌ای نداشته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سرقت میلیون یورویی در فرانسه؛ تبهکاران به عنوان مدیرعامل حسابدار شرکت را فریب دادند

سرقت ۱۴ میلیون یورویی در آمستردام هلند؛ دو مظنون دیگر دستگیر شدند

دو زن جسد پیرمردی را به بانک بردند و از حسابش برداشت کردند