تیراندازی در کالیفرنیا؛ ۶ نفر از جمله یک نوزاد و مادر نوجوانش کشته شدند

در این تصویر منتشر شده توسط اداره کلانتری شهرستان تولار، کارآگاهان به بررسی تیراندازی در گوشن در نزدیکی ویسالیا، کالیفرنیا، در اوایل صبح دوشنبه، ۱۶ ژانویه ۲۰۲۳می پردازند.
در این تصویر منتشر شده توسط اداره کلانتری شهرستان تولار، کارآگاهان به بررسی تیراندازی در گوشن در نزدیکی ویسالیا، کالیفرنیا، در اوایل صبح دوشنبه، ۱۶ ژانویه ۲۰۲۳می پردازند. Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

۶ نفر از جمله یک مادر ۱۷ ساله و نوزاد ۶ ماهه‌اش در خانه‌ای در کالیفرنیا با شلیک گلوله کشته شدند.

آگهی

۶ نفر از جمله یک مادر ۱۷ ساله و نوزاد ۶ ماهه‌اش در خانه‌ای در کالیفرنیا با شلیک گلوله کشته شدند.

پلیس شهر تولار با بیان این‌‌که این حادثه حدود ساعت ۳:۳۰ دقیقه صبح روز دوشنبه اتفاق افتاده است گفت: «مقامات در جست‌وجوی حداقل دو مظنون برای این جنایت هستند.»

پلیس پس از مراجعه به محل حادثه متوجه شد قربانیان همه از یک خانواده هستند. به گفته پلیس: « دو تن از قربانیان در خیابان کشته شده‌اند و پیکر بی‌جان یکی دیگر از قربانیان جلوی درب محل اقامتش روی زمین افتاده بود.»

به گفته پلیس همچنین سه قربانی دیگر در داخل خانه پیدا شده‌اند که یکی از آن‌ها پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. مادر جوان و فرزندش نیز از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته‌ و کشته شده‌اند.

به اعتقاد مقامات احتمالا میان این جنایت و باند‌های تبهکار ارتباط وجود دارد و این جنایت نمی‌تواند به صورت تصادفی رخ داده باشد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

ساموئل پینا یکی از بستگان این خانواده در این‌باره به رسانه‌ها گفت: «نوه نوجوانم آلیسا پاراز و نوزادش نیکلاس نولان پاراز در میان کشته شدگان هستند. نمی‌توانم به این فکر کنم که چه هیولایی این کار را انجام می‌دهد. نوه‌ام با نوزاده‌ش در خانواده پدرش زندگی می‌کردند و علاوه بر آن‌‌ها عموی پدرش، پسر عموی پدرش و مادربزرگ و مادربزرگش نیز کشته شدند.مرگ آن‌ها خانواده در شوکه کرده است.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیراندازی در تگزاس؛ مردی با شلیک گلوله پنج نفر از همسایگان خود را کشت

دومین تیراندازی مرگبار در دو روز گذشته در کالیفرنیا هفت کشته برجای گذاشت

تیراندازی‌های مرگبار در کالیفرنیا یک روز پس از فاجعه بوفالو