Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

هزاران استرالیایی با هدف افزایش آگاهی‌ها درباره سرطان پوست برهنه شدند

Australia Spencer Tunick
Australia Spencer Tunick Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اسپنسر تونیک که به‌خاطر تهیۀ عکس‌های برهنۀ دسته‌جمعی در مکان‌های دیدنی جهان مشهور است، این پروژه را با همکاری یک موسسۀ خیریه برگزار کرد که به دنبال افزایش آگاهی‌های عمومی دربارۀ ملانوما، چهارمین نوع شایع سرطان در استرالیا است.

آگهی

حدود ۲۵۰۰ نفر از ساکنان استرالیا روز شنبه لباس‌های خود را درآوردند تا در یکی از ساحل‌های سیدنی در پروژۀ عکاسی اسپنسر تونیک، عکاس آمریکایی که قصد داشت با هدف افزایش آگاهی‌ها درباره سرطان پوست عکسی بگیرد، شرکت کنند.

اسپنسر تونیک که به‌خاطر تهیۀ عکس‌های برهنۀ دسته‌جمعی در مکان‌های دیدنی جهان مشهور است، به کمک یک بلندگو سعی کرد شرکت کنندگان را هماهنگ کند تا بتواند از آنها چند عکس گروهی در ژست‌های مختلف بگیرد.

او این پروژه را با همکاری یک موسسۀ خیریه برگزار کرد که به دنبال افزایش آگاهی‌های عمومی دربارۀ ملانوما، چهارمین نوع شایع سرطان در استرالیا است.

AP Photo
Australia Spencer TunickAP Photo

دولت فدرال تخمین می‌زند که تا پایان سال جاری میلادی ۱۷۷هزار و ۵۶ مورد جدید سرطان پوست در این کشور تشخیص داده شود و ۱۲۸۱ استرالیایی نیز بر اثر این بیماری جان خود را از دست بدهند.

اسپنسر تونیک که مقیم نیویورک است، پیش از این در سال ۲۰۱۰ میلادی نیز یک عکس گروهی دیگر در سیدنی گرفته بود. در آن اثر نیز ۵۲۰۰ استرالیایی برهنه حضور داشتند و محل عکسبرداری خانه اپرای شهر سیدنی بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک جزیره‌ ۲۱ هکتاری در استرالیا را می‌توان با ۷۰۰ هزار دلار خرید

«دخترناپالم» ویتنام آخرین درمان بر روی پوست را دریافت کرد

کشته شدن دست‌کم ۷ نفر در پی حمله با چاقو داخل یک مرکز خرید در شهر سیدنی استرالیا