Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نتیجه آزمایش کرونای جو بایدن منفی شد

جو بایدن، رئيس جمهوری آمریکا
جو بایدن، رئيس جمهوری آمریکا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پزشک کاخ سفید می‌گوید بالاخره جواب آزمایش کرونای جو بایدن منفی شده اما او همچنان در انتظار آزمایش دوم در قرنطینه به سر خواهد برد.

آگهی

پزشک جو بایدن، می‌گوید آزمایش کووید ۱۹ رئيس جمهوری آمریکا منفی شده اما او همچنان در انتظار انجام آزمایش دوم در قرنطینه به سر خواهد برد. 

دکتر کوین اوکانر می‌گوید بایدن احساس خوبی دارد و پس از نظارت‌هایی که در روزهای گذشته نسبت به شرایط جسمی او صورت گرفته، بالاخره روز شنبه جواب تست او هم منفی شده است. این در حالیست که پس از اینکه جواب بایدن روز ۲۱ ژوئیه مثبت شد، بیش از ۱۷ روز است که کاخ سفید را ترک نکرده و همچنان تحت درمان قرار دارد. 

رئيس جمهوری آمریکا پس از مصرف یک دوره ۵ روزه داروی پاکسلووید، یک هفته قبل بار دیگر تست داد و مشخص شد که همچنان ناقل ویروس کرونا است. همین مسئله موجب شد تا او بار دیگر قرنطینه را از سر بگیرد و همچنان تحت درمان و مراقبت باشد. 

در دوران قرنطینه، آقای بایدن به طور مجازی در رویدادهای عمومی از اقامتگاه خود در کاخ سفید شرکت کرد. او همچنین با رعایت فاصله اجتماعی در خصوص موضوعاتی چون کشتن ایمن ظواهری، رهبر پیشین القاعده سخنرانی کرد. 

پزشک رئيس جمهوری آمریکا می‌گوید حال فیزیکی او خوب است و هرچند همچنان سرفه می‌کند اما تب ندارد و شرایط او کاملا رو به بهبودی است. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

روز ۲۱ ژوئیه برای نخستین بار جواب آزمایش کووید جو بایدن مثبت شد و پس از آن رئیس جمهوری آمریکا به صورت روزانه تست داده است. کاخ سفید می‌گوید او تنها علائم خفیفی از جمله خستگی، سرفه و آبریزش بینی را تجربه کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تست کووید رئیس جمهوری آمریکا مثبت شد؛ جوبایدن: نگران نباشید، خوبم

دیدار سران آمریکا و عراق در جده؛ بایدن: قرارداد انتقال برق عربستان به عراق را نهایی کردیم

جو بایدن در سرزمین‌های فلسطینی بر حمایت آمریکا از راه حل «دو دولت» تاکید کرد