Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

خودکشی دسته جمعی یک خانواده فرانسوی؛ ‌۵ نفر یک به یک از بالکن بیرون پریدند

خودکشی دسته جمعی یک خانواده فرانسوی در سوئیس
خودکشی دسته جمعی یک خانواده فرانسوی در سوئیس Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس سوئیس با تأیید خبر خودکشی دسته‌جمعی یک خانواده فرانسوی، اعلام کرد که این ۵ نفر روز پنج‌شنبه ۲۴ مارس یک به یک از بالکن طبقه هفتم آپارتمان محل سکونت خود در شهر مونترو سوئیس به خیابان پریده‌اند.

آگهی

پلیس سوئیس با تأیید خبر خودکشی دسته‌جمعی یک خانواده فرانسوی، اعلام کرد که این ۵ نفر روز پنج‌شنبه ۲۴ مارس یک به یک از بالکن طبقه هفتم آپارتمان محل سکونت خود در شهر مونترو سوئیس به خیابان پریده‌اند.

بر اساس اعلام پلیس سوئیس، ‌۴ عضو این خانواده فرانسوی پس از سقوط از طبقه هفتم آپارتمان محل سکونت خود جان باخته‌اند.

پلیس سوئیس همچنین خبر داده است که از ۵ عضو این خانواده تنها پسر ۱۵ساله‌شان از سقوط، جان سالم به در برده که اینک در کما است اما در وضعیت پایداری قرار دارد.

به گزارش رسانه‌های خبری محلی، مادر خانواده و خواهرش که هر دو جان باخته‌اند، دندانپزشک و چشم‌پزشک بوده‌اند. همچنین گفته شده است که پدر ۴۰ ساله خانواده هم به تجارت مشغول بوده اما از خانه کار می‌کرده است. دختر خانواده نیز ۸ ساله بوده است که در این حادثه جان باخته است.

تحقیقات انجام شده، نشان می‌دهد که این پنج نفر در فاصله پنج دقیقه از ارتفاع بیش از بیست متری یکی پس از دیگری سقوط کرده‌اند. همچنین بازرسان تاکنون به نشانه‌ای که حکایت از درگیری در محل وقوع حادثه داشته باشد، دست نیافته‌اند.

گزارش‌های خبری حکایت از آن دارد که این خانواده به نسبت گوشه‌گیر بوده و ارتباط کمی با دنیای بیرون داشته‌اند، به گونه‌ای که تنها خواهر مادر خانواده در بیرون از خانه کار می‌کرده است.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

گزارش رسانه‌های خبری حکایت از آن دارد که مادر خانواده و خواهرش، نوه‌های مولود فرعون، نویسنده اهل الجزایر هستند. مولود فرعون توسط سازمان ارتش سری که از نظامیان افراطی فرانسه تشکیل شده بود و مخالف استقلال الجزایر بودند، ترور شد.

بر اساس اعلام پلیس سوئیس، این خانواده که از چند سال پیش در سوئیس زندگی می‌کردند، به جز در ارتباط با تحصیل، نه برای سیستم قضایی و نه برای خدمات پلیس شناخته شده نبوده‌اند.

به گزارش رسانه‌های خبری، نیروهای پلیس سوئیس صبح روز واقعه به محل زندگی این خانواده مراجعه کرده بودند تا در مورد تحصیل پسر آن‌ها تحقیق کنند اما نتوانستند با هیچ‌یک از اعضای این خانواده دیدار کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

افزایش ۲۵ درصدی موارد خودکشی میان کودکان و نوجوانان ژاپنی در سال گذشته

تحقیق دادستانی هلند در مورد احتمال مرگ چندین نفر به‌علت استفاده از «پودر خودکشی»

استفاده از کپسول خودکشی 'بزودی' در سوئیس؛ وقتی دکمه را فشار دادید دیگر امکان تغییر تصمیم نیست