تمام دارایی‌های دیه‌گو مارادونا به جز یک ویلا و یک خودرو در حراج به فروش رفت

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
دیگه‌مارادونا
دیگه‌مارادونا   -   کپی رایت  AP

آدریان مرکادو، برگزار کننده مزایده‌های اینترنتی می‌گوید تمام اموال و دارایی‌های دیه‌گو مارادونا، اسطور فوتبال آرژانتین و ناپل ایتالیا به جز یک ویلا و یک خودروی لوکس بی‌ام‌و در جریان یک حراج آنلاین ۱۲ روزه به فروش رفته است.

به گفته این شرکت حدود ۹۰ قطعه از اموال و دارایی‌های مارادونا، از کلاه و کفش ورزشی گرفته تا سیگار برگ و آپارتمان روز ۱۹ دسامبر در اینترنت حراج شد. علاقمندان فرصت داشتند تا ۳۱ دسامبر در این حراج قیمت‌های پیشنهادی خود را اعلام کنند.

قیمت اموال این ستاره فوتبال جهان از ۵۰ تا ۹۰۰هزار دلار اعلام شده است. تنها ۱۵۰۰ نفر در این حراجی شرکت کردند و چانه‌زنی تنها حدود ۲۶ هزار دلار قیمت‌های پیشنهادی را بالا برده است.

گران‌ترین جنس فروخته شده در میان اموال مارادونا یک خودروی بی‌ام‌او مدل ۲۰۱۶ است. این خودرو به بهای ۱۶۵ هزار دلار از سوی شرکت‌کنندگان در حراج خریداری شد. با این حال هیچکس حاضر به پرداخت ۲۲۵هزار دلار برای یک خودروی بی‌ام‌و مدل ۲۰۱۷ نشده است. ویلای ۷۰۰ متری مارادونا در منطقه ویلا دِوِِتوی بوینوس آیرس، به قیمت پایه ۹۰۰هزار دلار مشتری پیدا نکرد. با این حال یک آپارتمان ساحلی ۴۵ متری در ساحل دل پلاتا به قیمت ۶۵ هزار دلار به فروش رسیده است.

دیه‌گو مارادونا ۲۵ نوامبر سال ۲۰۲۰ درگذشت. بهای اجناس فروخته شده با موافقت ورثه، برای پرداخت بخشی از بدهی‌های وی خرج خواهد شد.