Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تجاوز جنسی به بیمار دارای معلولیت؛ پرستار آمریکایی به ۱۰ سال حبس محکوم شد

پرستاری که به جرم تجاوز جنسی به بیمار دارای معلولیت به ۱۰ سال زندان محکوم شد
پرستاری که به جرم تجاوز جنسی به بیمار دارای معلولیت به ۱۰ سال زندان محکوم شد Copyright AFP PHOTO /MARICOPA COUNTY SHERIFF/HANDOUT
Copyright AFP PHOTO /MARICOPA COUNTY SHERIFF/HANDOUT
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

قربانی این پرونده تجاوز جنسی از پرستارش باردار شده بود و نوزادی را نیز به دنیا آورد.

آگهی

یک پرستار آمریکایی که مسئول نگهداری از یک بیمار دارای معلولیت بود به جرم تجاوز جنسی به او از سوی دادگاه به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

به گزارش رسانه‌های ایالات متحده این زن دارای معلولیت به دنبال تجاوز جنسی باردار شده بود و نوزادی را نیز به دنیا آورد. ناتان ساترلند، پرستار پیشین این بیمار دارای معلولیت در ابتدا اتهام‌ تجاوز و آزار جنسی را رد کرده بود اما در نهایت در دادگاه موارد اتهامی را پذیرفت. پلیس آریزونا ناتان ساترلند را پس از زایمان این بیمار دارای معلولیت، بازداشت کرده بود.

قربانی او هنگام زایمان در سال ۲۰۱۹ میلادی ۲۹ ساله بود. خانواده این زن گفته‌اند که او پس از تشنج در دوران کودکی‌اش از سطح بالایی از معلولیت ذهنی و جسمی رنج می‌برد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

به گفته آنها این زن توانایی سخن گفتن ندارد و تنها توانایی اندکی برای تکان دادن سر و گردن و دیگر اعضای بدنش دارد. او از سه سالگی در یک مرکز نگهداری از افراد دارای معلولیت به سر برده است.

کارآگاهان پس از مقایسه «دی ان ای» پرستار این زن با «دی ان ای» نوزاد متولد شده دریافتند که او پدر این نوزاد است. نام قربانی این پرونده تجاوز جنسی اعلام نشده است.

ناتان ساترلند از سال ۲۰۱۲ به عنوان پرستار در مرکز نگهداری از این زن کار می‌کرد. بنا به حکم دادگاه نام او در فهرست مجرمان جنسی درج خواهد شد و نظارت بر او پس از پایان دوره محکومیتش تا پایان عمر ادامه خواهد یافت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وزیر فرانسوی: به دلیل معلولیتم نمی‌توانم متجاوز جنسی باشم

قهرمان سابق شنای فرانسه در پرونده «تجاوز به یک کودک» بازداشت شد

بازیگر پورنو با سابقه نقش‌آفرینی در بیش از ۱۷۰۰ فیلم به تجاوز و تعرض جنسی متهم شد