Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بازیگر پورنو با سابقه نقش‌آفرینی در بیش از ۱۷۰۰ فیلم به تجاوز و تعرض جنسی متهم شد

ران جرمی
ران جرمی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ران جرمی، ۶۸ ساله به تجاوز و تعرض جنسی به ۲۱ زن و دختر ۱۵ تا ۵۱ ساله متهم شده است.

آگهی

ران جرمی، بازیگر آمریکایی فیلم‌های پورنو رسما به اتهام تجاوز و تعرض جنسی به ۲۱ زن و دختر نوجوان در لس‌آنجلس تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

بنا به اعلام دادستانی ران جرمی، ۶۸ ساله در برابر قاضی خود را «بی گناه» دانسته است. اتهام‌های تجاوز و تعرض جنسی علیه او که در بیش از ۱۷۰۰ فیلم پورنو نقش‌آفرینی کرده است از مدتها پیش مطرح شده بود.

ران جرمی در ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ به اتهام تجاوز جنسی به سه زن و تعرض به یک زن دیگر بازداشت شد. دستگیری و حضور او در دادگاه باعث شد تا تعداد زیادی از زنان و دختران نوجوان نیز پا پیش بگذارند و اتهام‌های مشابهی را علیه او مطرح کنند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

در بیانیه دادستانی کالیفرنیا آمده که ران جرمی به تجاوز و تعرض جنسی به ۲۱ زن و دختر ۱۵ تا ۵۱ ساله متهم شده است. این بازیگر سرشناس فیلم‌های پورنو در صورتی که در دادگاه مجرم شناخته شود ممکن است مجبور شود تا آخر عمرش را در زندان بگذراند.

شاکیان این پرونده مدعی هستند که بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۹ از سوی ران جرمی مورد تجاوز و تعرض جنسی قرار گرفته‌اند. یکی از موارد اتهامی ران جرمی تجاوز جنسی به یک نوجوان ۱۷ ساله در سال ۲۰۰۸ است. یکی دیگر از اتهامات او تعرض جنسی به یک نوجوان ۱۵ ساله در سال ۲۰۰۴ عنوان می‌شود.

از زمان آغاز جنبش «من هم» یا «می تو» (Metoo) تاکنون بسیاری از شخصیت‌های سرشناس آمریکا به اتهام تجاوز، تعرض یا اذیت و آزار جنسی تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند.

هاروی واینستین، تهیه‌کننده هالیوودی یکی از سرشناس‌ترین افرادی بود که به دنبال جنبش «می تو» دادگاهی شد. او پس از محاکمه در نیویورک به ۲۳ سال زندان محکوم شد. این در حالی است که همزمان چند زن نیز در لس‌آنجلس از هاروی واینستین شکایت کرده‌اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تجاوز جنسی به بیمار دارای معلولیت؛ پرستار آمریکایی به ۱۰ سال حبس محکوم شد

ممنوعیت تولید محتوای جنسی آشکار در «اونلی فنز» پس از اعتراض‌ها لغو شد

تجمع معترضان مقابل ساختمان کنگره آمریکا همزمان با سخنرانی نتانیاهو در کاپیتول