Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نجات یافتن دو مرد و یک زن از یک جزیره دورافتاده‌ پس از ۳۳ روز

جزیره کوچک
جزیره کوچک Copyright canva
Copyright canva
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خلبان وقتی بر می‌گردد و در ارتفاع پایین‌تری پرواز می‌کند می‌بیند که سه‌تن روی جزیرهٔ کوچکی دست تکان می‌دهند و کمک می‌خواهند.

آگهی

گشت هوایی گارد ساحلی ایالات متحده سه تن را که در یک جزیرهٔ کوچک بی‌سکنه در باهاما گرفتار شده بوده‌اند پس از ۳۳ روز نجات داد.

در ابتدا چیزی توجه خلبان هواپیمای گشتی را جلب می‌کند و او وقتی بر می‌گردد و در ارتفاع پایین‌تری روی همان منطقه پرواز می‌کند می‌بیند که سه‌تن بر روی یک جزیرهٔ کوچک دست تکان می‌دهند و کمک می‌خواهند.

کادر پرواز گرچه نمی‌توانند بلافاصله درماندگان را نجات بدهند اما برایشان بسته‌ای را شامل آب و خوراک و یک بی‌سیم پایین می‌اندازند.

خلبان سپس می‌تواند با زبان اسپانیایی دست‌وپا‌شکسته‌ای با این افراد صحبت کند و متوجه می‌شود که آنها دو مرد و یک زن اهل کوبا هستند که قایق‌شان شکسته و تا این جزیره شنا کرده‌اند و حالا ۳۳ روز است که توانسته‌اند خود را با خوردن هرچه یافته‌اند زنده نگه دارند.

به گزارش رسانه‌های آمریکا این سه تن برای زنده ماندن علاوه بر کمی نارگیل، حلزون و موش هم خورده‌اند.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

گارد ساحلی ایالات متحده کمی بعد با هلیکوپتر این افراد را نجات می‌دهد و به مرکزی درمانی در فلوریدا منتقل می‌کند، گرچه هیچکدام از آنها آسیب جدی ندیده بوده‌اند. طبق اعلام گارد ساحلی ایالات متحده این سه تن اکنون به ادارهٔ مهاجرت آمریکا سپرده شده‌اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتقال دوازده کودک پناهجو و بی سرپرست از جزیره لسبوس به بلژیک

هفته‌ها تلاش بی‌فرجام؛ نیمی از جزیره فریزر استرالیا طعمه آتش شد

یک کوه یخ به بزرگی کشور لوکزامبورگ حیات وحش در جزیره جورجیای جنوبی را تهدید می کند