نزاع بر سر استفاده از ماسک در آمریکا؛ پلیس، مهاجم چاقو به‌دست را کشت

Eaton County Sheriff's Office
Eaton County Sheriff's Office
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

به گفته پلیس، این نزاغ در نزدیکی شهر لنسینگ مرکز ایالت میشیگان رخ داده است و مظنون این حمله که «شان رویس» نام داشته به یک مرد ۷۷ ساله حمله می کند چرا که این مرد از او خواسته بود ماسک بزند.

آگهی

یک افسر پلیس در ایالت میشیگان آمریکا روز سه شنبه مردی را که یک مشتری را در نزاعی بر سر استفاده از ماسک با چاقو زخمی کرده بود، با شلیک گلوله کشت.

به گفته پلیس، این نزاع در نزدیکی شهر لنسینگ مرکز ایالت میشیگان رخ داده است و مظنون این حمله که «شان رویس» نام داشته به یک مرد ۷۷ ساله حمله می کند چرا که این مرد از او خواسته بود ماسک بزند. در جریان این درگیری مدیر این مغازه نیز از دادن خدمات به «شان رویس» به دلیل نداشتن ماسک خودداری کرده بود.

مهاجم پس از این حمله، سوار بر خودرویش از صحنه گریخت اما حدود ۳۰ دقیقه بعد از سوی یک پلیس زن که معاون رئیس پلیس این منطقه است در جاده متوقف شد و هنگامی که مهاجم با در دست داشتن چاقو به سمت این پلیس حمله ور شد با شلیک گلوله از پای درآمد. «شان رویس» ۴۳ ساله که در اثر شلیک پلیس زخمی شده بود پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.

پلیس ایالت میشیگان ویدیوی صحنه شلیک پلیس به فرد مهاجم را که در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه رخ داده، منتشر کرده است.

مرد ۷۷ ساله زخمی شده در این حادثه به بیمارستان منتقل و حال عمومی او باثبات ارزیابی شده است.

این حادثه نخستین نزاع بر سر ماسک زدن در ایالات متحده آمریکا نیست. هفته گذشته یک نگهبان امنیتی در گاردینا در جنوب لس‌آنجلس به یک مشتری که بدون داشتن ماسک وارد یک مغازه شده بود شلیک کرد. او اکنون به ارتکاب قتل متهم شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نپوشیدن ماسک در کنیا سه کشته برجای گذاشت

سه سال حبس و ۲۰۰ هزار ریال جریمه؛ مجازات افرادی که در قطر ماسک نمی‌زنند

ویدئو؛ مادر و دختر کانادایی با پوشش دایناسور ماسک رایگان توزیع کردند