Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

حضور شاگردان پپ در لیگ قهرمانان؛ دادگاه حکمیت ورزش سیتیزن‌ها را بخشید

حضور شاگردان پپ در لیگ قهرمانان؛ دادگاه حکمیت ورزش سیتیزن‌ها را بخشید
Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دادگاه حکمیت ورزش فرجام خواهی باشگاه منچسترسیتی را پذیرفت و بدین ترتیب این باشگاه در فصل آینده می تواند در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد.

آگهی

دادگاه حکمیت ورزش «فرجام خواهی سیتیزن‌ها» را پذیرفت و به این ترتیب شاگردان پپ گواردیولا فصل آینده نیز در لیگ قهرمانان بازی می کنند.

آبی پوشان منچسترسیتی، نایب قهرمان این فصل لیگ برتر باشگاه‌های انگلستان، پیش تر در ماه فوریه سال جاری میلادی از سوی فدراسیون فوتبال اروپا به اتهام سندسازی و عدم رعایت قوانین یوفا به مدت دوسال از شرکت در لیگ قهرمانان لیگ اروپا محروم شده بودند.

پس از آن شایعه جدایی پپ گواردیولا از این باشگاه قوت گرفت که حالا به نظرمی رسد گرانترین سرمربی جهان در مقام خود باقی بماند.

پس از افشاگری‌های موسوم به «فوتبال لیکس» از سوی روی پینتو، هکر پرتغالی، معلوم شد که منچسترسیتی یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان است که بسیاری از قوانین یوفا در جذب بازیکن را نقض می کند.

حضور در لیگ قهرمانان اروپا از آن جهت اهمیت دارد که باشگاه‌های راه یافته نسبت به سابقه حضور و عناوینشان بین ۳۰ تا ۱۱۰ میلیون یورو از یوفا دریافت می کنند که این مبلغ کمک بزرگی برای باشگاه است. در لیگ برتر انگلستان چهار تیم صدر جدول مستقیما به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا می کنند.

سه هفته مانده به پایان فصل، قهرمانی لیورپول و نایب قهرمانی منچسترسیتی محرز شده است. چلسی و لسترسیتی و منچستریونایتد در کسب جایگاه سوم و چهارم با یکدیگر رقابت می کنند.

منچسترسیتی به جز محرومیت از سوی یوفا، به پرداخت ۳۰ میلیون یورو محکوم شده بود که این جریمه هم با کاهش به ۱۰ میلیون رسید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

منچسترسیتی و موناکو در بازیهای رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان

بنفیکا و منچسترسیتی دو تیم راه یافته به دوربعد لیگ قهرمانان در روز پایانی

حکم پنج‌سال حبس محمد رسول‌اف پس از تایید در دادگاه تجدید نظر به اجرای احکام رفت