Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

کرونا در نیویورک؛ شماری از جان‌باختگان در گور دسته جمعی دفن شدند

کرونا در نیویورک؛ شماری از جان‌باختگان در گور دسته جمعی دفن شدند
Copyright AP
Copyright AP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

افزایش شمار جان‌باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا باعث شده است که مقامات شهر نیویورک دوره نگهداری اجساد در سردخانه‌ها را کاهش دهند.

آگهی

مقامات شهر نیویورک آمریکا به تدفین شماری از جان باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا در گورهای دسته جمعی روی آورده اند.

تصاویری که به وسیله یک پهپاد در آسمان شهر پرجمعیت نیویورک به ثبت رسیده است نشان می دهد که مسئولان این شهر تابوت تعدادی از جان باختگان را در گودالی بزرگ در گورستان جزیره هارت دفن می کنند. افزایش شمار جان باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا باعث شده است که مقامات شهر نیویورک دوره نگهداری اجساد در سردخانه ها را کاهش دهند.

به این ترتیب خانواده قربانیان کرونا مهلت کمتری برای تحویل گرفتن اجساد عزیزانشان دارند. مقامات نیویورک در صورت عدم مراجعه آنها در مهلت تعیین شده اجساد را در قبرستان هارت دفن می کنند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

AP

تصاویر هوایی نشان می دهد که مقامات نیویورک روز پنجشنبه ۴۰ تابوت را در این قبرستان دفن کردند. این در حالی است که دو گودال بزرگ دیگر نیز طی روزهای گذشته برای تدفین جان باختگان بر اثر ابتلا به بیماری همه گیر «کووید ۱۹» حفر شده است.

وظیفه تدفین افرادی که در گورستان جزیره هارت به خاک سپرده می شوند اغلب بر عهده زندانیان محبوس در زندان معروف جزیره رایکرز است. یا این حال این روزها به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا و رعایت نکات بهداشتی، تدفین افرادی که خانواده هایشان اجساد آنها را تحویل نگرفته اند دیگر توسط زندانیان انجام نمی شود.

از سوی دیگر شمار بالای قربانیان ویروس جدید کرونا در شهر نیویورک باعث شده است که بیمارستان های این شهر اجساد جان باختگان را به درون کامیون های یخچال دار در بیرون از ساختمان منتقل کنند.

ایالت نیویورک کانون اصلی شیوع ویروس کرونا در آمریکا است. بنا به آمار منتشر شده تا پایان روز پنجشنبه بیش از هفت هزار نفر در این ایالت بر اثر ابتلا به بیماری «کووید ۱۹» حان باخته اند. این در حالی است که بیش از ۱۶۱ هزار نفر نیز در ایالت نیویورک به این بیماری همه گیر مبتلا شده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عراق؛ بقایای ۱۵ جسد در گور جمعی متعلق به دوران صدام کشف و نبش قبر شد

برپایی بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی نیویورک

کشتی بیمارستانی نیروی دریایی آمریکا در بندر نیویورک پهلو گرفت