Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

خبرگزاری کویت: توییتر ما هک شده بود،‌ خبر خروج نیروهای آمریکا درست نیست

برج آزادی کویت
برج آزادی کویت Copyright عکس از ای پی
Copyright عکس از ای پی
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خبری که دربارهٔ خروج قریب‌الوقوع نیروهای آمریکایی روی توییتر این شکبهٔ خبری منتشر شده بود، نتیجهٔ هک شدن این حساب توییتری بوده است.

آگهی

دولت کویت اعلام کرد وبسایت خبرگزاری رسمی این کشور موسوم به «کونا» (KUNA) هک شده بوده و این امر به انتشار گزارشی نادرست از «خروج نیروهای آمریکایی از این کشور» انجامیده است.

طارق المزرم، رئيس دفتر ارتباطات دولت کویت در توییتر خود خبر هک شدن وبسایت شبکهٔ خبری کونا را اعلام کرد.

مسئولان رسانهٔ رسمی کویت اعلام کردند خبری که دربارهٔ خروج قریب‌الوقوع نیروهای آمریکایی روی حساب توییتری این شکبهٔ خبری منتشر شده بود نتیجهٔ هک شدن این حساب توییتری بوده است.‌ 

مسولان «کونا» ضمن اعلام این خبر در توییتر، حق پیگری قانونی عاملان را برای خود محفوظ دانستند اما از هیچ عامل احتمالی نام نبردند.

در این خبر آمده بود که وزارت دفاع کویت نامه‌ای از فرماندهٔ نیروهای آمریکایی مستقر در این کشور دریافت کرده است با این مضمون که نیروهای آمریکایی ظرف سه روز از پایگاهی در کویت خارج می‌شوند.

ایران در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه دو پایگاه نظامی ایالات متحده در عراق را هدف حملهٔ موشکی قرار داد و اعلام کرد این حملات به انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی، فرماندهٔ نیروی قدس سپاه به دست نیروهای آمریکایی انجام شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

معرفی وزرای جدید دارایی و نفت در کویت همزمان با بحران اقتصادی

پیش‌بینی کوتاه‌مدت بازارها از میزان احتمال وقوع جنگ میان ایران و آمریکا

هشتادمین سالگرد «روز دی»؛ بازسازی عملیات تاریخی پیاده‌سازی نیروهای متفقین در ساحل نرماندی