Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

صدور قرار منع تعقیب برای کریستیانو رونالدو به اتهام تجاوز در ایالات متحده آمریکا

صدور قرار منع تعقیب برای کریستیانو رونالدو به اتهام تجاوز در ایالات متحده آمریکا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

براساس اطلاعات پرونده، خانم مایورگا سیزدهم ژوئن سال ۲۰۰۹ با تماس با پلیس لاس‌وگاس تماس می‌گیرد و از یک مورد تجاوز جنسی علیه خود خبر می‌دهد.

آگهی

قاضی تحقیق رسیدگی به پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس تورین اعلام کرد این فوتبالیست به دلیل کمبود مدارک و شواهد مورد تعقیب قرار نخواهد گرفت. 

کاترین مایورگا، مانکن ۳۵ ساله آمریکایی کریس رونالدو را به تجاوز به خود در اتاق یک هتل در لاس‌وگاس در سال ۲۰۰۹ متهم کرده بود.

 براساس اطلاعات پرونده، خانم مایورگا سیزدهم ژوئن سال ۲۰۰۹ با تماس با پلیس لاس‌وگاس تماس می‌گیرد و از یک مورد تجاوز جنسی علیه خود خبر می‌دهد. با این حال به دلیل آنکه وی حاضر به اعلام نام فرد متجاوز نمی‌شود، پلیس و دستگاه قضایی از پیگیری این شکایت منصرف می‌شوند. به گفته شاکی، وی در سال ۲۰۱۰ با کریستیانو رونالدو برای بستن همیشگی پرونده به توافق می‌رسد. 

به گزارش خبرگزاری فرانسه در بیانیه دادگاه شهرستان کلارک ایالت نوادا آمده است: «براساس اطلاعات موجود» این «موارد اتهامی نمی‌توانند چیزی را فراتر از یک گمانه‌زنی جدی اثبات کنند.»

خانم مایورگا در ماه اوت سال ۲۰۱۸ (تقریبا یک سال پیش) این بار با متهم کردن مستقیم کریس رونالدو از پلیس لاس‌وگاس می‌خواهد تا رسیدگی به پرونده را از سر بگیرد. به گفته قاضی پرونده «با وجود گذشت زمان، پلیس تحقیقات خود را از سر گرفت اما مدرکی برای اثبات ادعای وی نیافت.»

کریستیانو رونالدو که پنچ توپ طلا را در کارنامه افتخارات خود دارد، همواره این اتهام‌ را رد کرده است. 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رونالدو پس از ثبت ۷۰۰ گل: من دنبال رکورد نیستم، رکوردها من را دنبال می‌کنند

پرونده اتهام تجاوز جنسی علیه کریستیانو رونالدو در آمریکا به جریان افتاد

دیوید کاپرفیلد شعبده‌باز مشهور آمریکایی به سوءرفتار و آزار جنسی ۱۶ زن متهم شد