Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

قاضی مسعودی‌مقام: نمی‌دانم چرا سه متهم بانک سرمایه همزمان سکته کردند

 قاضی مسعودی‌مقام: نمی‌دانم چرا سه متهم بانک سرمایه همزمان سکته کردند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

قاضی مسعودی‌مقام: «زمانی که متهمان برای اجرای حکم احضار شدند، نمی‌دانم چرا هر سه نفر همزمان سکته کردند و در بیمارستان بستری شدند.»

آگهی

«سکته همزمان» مانع اجرای حکم سه تن از مدیران بانک سرمایه در ایران شده است که به اتهام اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور محکوم شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، قاضی مسعودی مقام رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در پاسخ به این سوال که آیا حکم سه تن از مدیران بانک سرمایه اجرا شده است، گفت: «زمانی که متهمان برای اجرای حکم احضار شدند، نمی‌دانم چرا هر سه نفر همزمان سکته کردند و در بیمارستان بستری شدند.»

علی بخشایش مدیرعامل سابق بانک سرمایه، محمدرضا توسلی مدیر بخش حقوقی سابق بانک سرمایه و پرویز کاظمی رئیس سابق هیئت مدیره بانک سرمایه افرادی هستند که در جریان پرونده بانک سرمایه به ۲۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و همچنین محرومیت دائم از مشاغل دولتی محکوم شده‌اند. پرویز کاظمی در اولین دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، وزیر رفاه بود. این سه مدیر سابق بانک سرمایه به دلیل اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور محکوم شده‌اند.

مسعودی مقدم در ارتباط با سکته همزمان این سه متهم گفته است که از پزشکی قانونی خواسته است این موضوع را بررسی کند. وی همچنین گفته است که در حال حاضر پرویز کاظمی به زندان رفته است و در خصوص دو محکوم دیگر معالجات در حال انجام است و اگر این محکومان توانایی تحمل حبس را ندارند باید در بهداری تحمل حبس کنند.

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی همچنین گفته است که رسیدگی به پرونده اعضای هیات مدیره بانک سرمایه اوایل ماه رمضان آغاز می شود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هادی رضوی به ۲۰ سال حبس محکوم شد

حمید حاجیان وکیل دادگستری به ضرب گلوله در کامرانیه تهران به قتل رسید

پایان پدیده «ابراهیم رئیسی»؛رئیس جمهوری که سودای رهبری داشت