حمید حاجیان وکیل دادگستری به ضرب گلوله در کامرانیه تهران به قتل رسید

 حمید حاجیان وکیل دادگستری به ضرب گلوله در کامرانیه تهران به قتل رسید
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

حمید حاجیان وکیل دادگستری به ضرب گلوله در کامرانیه تهران به قتل رسید

محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران روز پنجشنبه اعلام کرد که حمید حاجیان وکیل پایه یک دادگستری چهارشنبه شب به ضرب گلوله در خیابان کامرانیه تهران به قتل رسیده است.

آگهی

محمد شهریاری به خبرگزاری فارس گفته است:«برخی از افراد و همکاران وی مدعی شدند که حاجیان در یکسری پرونده مفاسد اقتصادی وکیل بوده است اما این موضوع هنوز به اثبات نرسیده است و صحت و سقم آن مشخص نیست.»

وی همچنین افزوده است که علت و انگیزه مهاجم یا مهاجمان هنوز مشخص نشده است و دستورات لازم برای شناسایی مهاجم یا مهاجمان صادر شده است.

رسانه ها و افکار عمومی با نام حمید حاجیان در جریان دادگاه رسیدگی به پرونده فساد در بانک سرمایه آشنا شدند. حسین هدایتی از بدهکاران بانک سرمایه در جریان دادگاه این بانک گفته بود: «به سراغ حمید حاجیان که یک وکیل با نفوذ است و ۵۰ میلیارد تومان پول بنده را خورده و برده است بروید. حاجیان به من گفت اگر اسمش را در دادگاه ببرم از من شکایت می‌کند.»

با این حال سیامک مدیرخراسانی وکیل حسین هدایتی به خبرگزاری فارس گفته است که قتل حاجیان هیچ ارتباطی به پرونده حسین هدایتی ندارد.

از حمید حاجیان بعنوان وکیل سابق حسین هدایتی نام برده می شود.

گفته شده است که دوربین های مدار بسته داخل پارکینک محل قتل در لحظه وقوع این قتل کار نمی کرده اند و صحنه قتل ضبط نشده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قاضی مسعودی‌مقام: نمی‌دانم چرا سه متهم بانک سرمایه همزمان سکته کردند

مرگ «مشکوک» ورزشکار زن ایران در شهرستان دامغان

حمله مسلحانه در سیستان و بلوچستان؛ رئیس پلیس آگاهی سراوان کشته شد