Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

رایج شدن «سبیل مدل خلبانی» در هند

مد شدن سبیل مدل خلبان اسیر هندی
مد شدن سبیل مدل خلبان اسیر هندی Copyright Reuters
Copyright Reuters
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خلبان هندی که در جریان تنش در کشمیر و سقوط جنگنده‌اش به اسارت نیروهای پاکستان درآمد و چند روز بعد آزاد شد، حالا به الگویی برای مردان وطن‌دوست هندی درآمده است که از آرایشگران می‌خواهند سیبیل مدل او را روی صورتشان دربیاورند.

آگهی

خلبان هندی که در جریان تنش در کشمیر و سقوط جنگنده‌اش به اسارت نیروهای پاکستان درآمد و چند روز بعد آزاد شد، حالا به صورت الگویی برای مردان وطن‌دوست هندی درآمده است که از آرایشگران می‌خواهند سبیل مدل او را روی صورتشان دربیاورند.

هند و پاکستان در جریان رویارویی نظامی روز چهارشنبه، ۲۷ فوریه، ادعا کردند جنگنده‌های یکدیگر را سرنگون کرده‌اند. در جریان سقوط یک فروند هواپیمای جنگی ارتش هند در خاک پاکستان، خلبان هندی به نام «ابیناندان وارتهامان» از کابین خود ایجکت کرد و پس از فرود به دست نظامیان ارتش پاکستان دستگیر شد.

پاکستان روز جمعه این خلبان هندی را آزاد کرد، اما پخش تصاویر او در زمان دستگیری و در اسارت باعث ایجاد موجی از احساسات وطن دوستانه در هند شد.

اکنون آرایشگران در شهرهای مختلف هند به خبرگزاری رویترز گفته اند با مشتریان پرشماری مواجه شده‌اند که می‌خواهند مدل ریش و سبیل‌شان مثل مدل ریش و سبیل آقای ابیناندان باشد.

Reuters
تصاویر خلبان هندی در اسارت پاکستان باعث بروز احساسات میهن دوستانه در میان مردم هند شدReuters

تنش نظامی اخیر میان هند و پاکستان از زمان حمله انتحاری گروه جیش محمد به نظامیان هندی در ایالت کشمیر آغاز شد. در آن حمله که روز پنج‌شنبه ۲۵ بهمن روی داد دست کم ۴۰ تن از نیروهای هندی کشته شدند.

هند پاکستان را به حمایت از گروه‌های افراطی متهم می‌کند، اتهامی که مقامات پاکستان آن را رد می کنند.

دیرن ماکاوانا، مدیر یک باشگاه ورزشی، که آمده است تا مدل سبیل خلبان هندی را تقلید کند می‌گوید: «همه دنبال مدل سلبریتی‌ها و بازیگران بالیوود هستند، اما او قهرمان واقعی کشور ماست.»

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سال مرگبار نیروی هوایی هند؛ تابوت‌های پرنده

عمران خان: هند «هیستری» جنگ دارد

پاکستان خلبان اسیر هندی را آزاد کرد