Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

برانکو در گفتگوی تلفنی با یورونیوز: آقای قهرمان و دوست خبرنگارش می‌خواهند من را از پرسپولیس بیرون کنند

برانکو در گفتگوی تلفنی با یورونیوز: آقای قهرمان و دوست خبرنگارش می‌خواهند من را از پرسپولیس بیرون کنند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در پی انتقادات شدید کیروش از مربی پرسپولیس، مهرداد صادقی، خبرنگار یورونیوز فارسی برای جویا شدن نظر برانکو ایوانکویچ در اینباره مکالمه تلفنی جالبی با وی داشت

آگهی

کارلوس کیروش در مصاحبه‌ای تلویزیونی به مشکلات آماده‌سازی تیم ملی پرداخت و پیکان انتقادات خود را به سمت برانکو ایوانکویچ و چند تن دیگر از مربیان لیگ برتر نشانه گرفت.

در پی این انتقادات شدید کیروش از مربی پرسپولیس، مهرداد صادقی، خبرنگار یورونیوز فارسی برای جویا شدن نظر برانکو ایوانکویچ در این‌باره مکالمه تلفنی جالبی با وی داشت:

گفتگوی تلفنی یورونیوز با برانکو ایوانکویچ و پاسخ وی به انتقادات کیروش

مربی کروات تیم پرسپولیس که از طریق مترجم خود با یورونیوز صحبت می‌کرد، در پاسخ به اولین سوال درباره واکنشش به اظهارات کارلوس کیروش گفت:‌ «کیروش منظورتون بازیکن ذوب آهن است که در دقیقه آخر به ما گل زد؟»

وی با توضیح خبرنگار یورونیوز پاسخ داد: «آن مربی قهرمان را می‌گویید که هیچ قهرمانی نداشته اما ظاهرا قهرمان است؟»

آقای برانکو که از جواب دادن به سوالات طفره می‌رفت درباره ریشه تنش میان خود با کارلوس کیروش گفت: «چه تنشی؟ من با کسی تنش ندارم و با کسی دعوا نکردم.»

در ادامه خبرنگار یورونیوز از وی پرسید: «سرمربی تیم ملی حتی در مصاحبه هایی که در روسیه انجام می داد نیز به طور ضمنی همین حرف ها را زده بود و همواره از افرادی که با موفقیت تیم ایران ناراحت می شوند یاد می کرد؟ شما خودتان حس می کردید که مخاطب این سخنان هستید؟»

برانکو ایوانکویچ در پاسخ گفت: «من نمی‌دانم موضوع چی هست؟ منظور شما همان شخصی است که می‌خواهد مرا از ایران و پرسپولیس اخراج کند. ایشون و رفیق خبرنگارش؟»

آقای برانکو همچنین در پاسخ به سوالی درباره ریشه دعوت نشدن سید جلال حسینی، بازیکن تیم پرسپولیس به تیم ملی و اینکه آیا این موضوع را به دلیل اختلاف کیروش با خودش می‌‌داند گفت: «ایشان (سید جلال) به تیم خودش وفادار است و گل می‌زند. ولی ظاهرا او (کیروش) از این موضوع خوشش نمی آید.»

در نهایت مربی پرسپولیس با زیرکی از پاسخ دادن به آخرین سوال طفره رفت و زمانی که خبرنگار یورونیوز از او درباره قصد وی برای رفتن به فدراسیون جهت اعتراض به حرف‌های کیروش پرسید، گوشی تلفن را از دست مترجم گرفت و به انگلیسی گفت: «الو دوست من!» و سپس به زبان فارسی مکالمه را اینگونه تمام کرد: «خداحافظ! خسته نباشید. خداحافظ»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

کیروش چه انتقاداتی را علیه برانکومطرح کرد؟

کیروش پس از حذف تیم ملی از جام جهانی ۲۰۱۸ و پیش از بازگشت از روسیه به ایران در مصاحبه زنده تلویزیونی گفته بود که می‌خواهد با کسانی که به آماده‌سازی تیم ملی «لطمه» زدند، رو در رو صحبت کند. وی با تاکید بر اینکه مشکلات درجریان آماده‌سازی تیم ملی از لغو «اردوی دبی» آغاز شد، افزود: «این حرف ها را مستقیم به آقای برانکو می گویم و کسانی که از او حمایت کردند تا برنامه های ما لطمه بخورد.»

وی که به کنایه برانکو را «پروفسور» خوانده، درباره نحوه رفتار مربی پرسپولیس با بازیکنان سابق پرسپولیس اظهار نظر کرد و تحسین برانکواز بازیکنان داخلی را «سم پاشی» و «اختلاف افکنی» در تیم ملی خواند.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

کیروش، مربی تیم پرسپولیس را به «تجارت» و اقدام برای به دست آوردن ساختمان پک (مجموعه پزشکی-ورزشی تیم ملی) در فوتبال متهم کرد و گفت: «شما بازیکنان اوکراینی را با چندصد هزار دلار آوردید...قدرت دارید چون صورت خود را پشت باشگاه پرسپولیس پنهان کردید.» وی افزود: « همان زمانی که اوکراینی‌ها را به تیمتان آوردید که بازی هم نکردند، من برای ساختمان پک هزینه کردم.»

مربی تیم ملی خطاب به برانکو گفت: « شما کسی بودید که لطمه به برنامه زدید. رئیس فدراسیون به ما گفت اگر این برنامه را بخواهیم انجام بدهیم، افرادی به ما سنگ می زنند.»

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آغاز جام عرب در قطر؛ شاهد تقابل برانکو و کیروش خواهیم بود؟

گفت‌و‌گوی یورونیوز با کاپیتان پرسپولیس؛ حسینی: دل هواداران را شاد می‌کنیم

سرخپوشان پایتخت لیگ هجدهم را با پیروزی آغاز کردند