انتقاد از وزیر ورزش اسرائیل بدلیل عدم واکنش به شعارهای «ضد عرب» هواداران فوتبال

انتقاد از وزیر ورزش اسرائیل بدلیل عدم واکنش به شعارهای «ضد عرب» هواداران فوتبال
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

این ویديو پیش از بازی تیم بیتار اورشلیم با تیم فوتبال عربی «ابناء سخنین» در تاریه ۲۲ ژانویه ضبط شده است. در این بازی بیتار اورشلیم با برتری ۴ بر دو برنده بازی شد.

آگهی

انتشار ویدئوی از میری رگو، وزیر فرهنگ و ورزش اسرائیل که در مقابل شعارهای ضد عرب هواداران دو آتشه تیم فوتبال «بیتار اورشلیم (قدس)» واکنشی نشان نمی‌دهد، انتقادهای زیادی را در فضای مجازی بدنبال داشت

این ویديو پیش از بازی تیم بیتار اورشلیم با تیم فوتبال عربی «ابناء سخنین» در تاریخ ۲۲ ژانویه ضبط شده است. در این بازی بیتار اورشلیم با برتری ۴ بر دو برنده بازی شد.

واشنگتن پست پیشتر هواداران تیم بیتار اورشلیم را «نژادپرست ترین هواداران فوتبال» خوانده بود. گزارش های فراوانی از خشونت طرفداران این تیم بارها در رسانه‌ها بازتاب پیدا کرده است.

یک وبسایت خبری مستقل اسرائیل می‌گوید که در پایان این ویدئو هواداران تیم بیتار ورشلیم دور خانم رگو جمع شده و سرودی با نام «روستای شما را خواهم سوزاند» یا «شاید روستای شما بسوزد» خوانده اند و وزیر ورزش اسرائیل بدون اینکه حرفی بزند تنها با لبخندی «رضایت بخش» به آنها واکنش نشان داده است.

پیش تر هم نحوه پوشش این وزیر اسرائیلی در جشنواره کن خبر ساز شده بود. او که عضو حزب لیکود و از نزدیکان بنیامین نتانیاهو هم هست در فرانسه لباسی با تصویر بخش قدیمی بیت المقدس به تن کرده بود که بزعم رسانه های دست راستی اسرائیل وی با این اقدام قصد داشته تاکید کند که بیت المقدس پایتخت ابدی اسرائیل است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قطر؛ اعتراض کاربران شبکه های اجتماعی به حضور اسرائیل در یک تورنمنت ورزشی

واکنش اسراییل به مقایسه شدن با رژیم آپارتاید از سوی وزیر خارجه آلمان

نتانیاهو: بهای باخت مصلحتی مقابل ورزشکاران اسرائیلی را مردم ایران می‌پردازند