Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مناظره تلویزیونی رهبران دو حزب اصلی بریتانیا

مناظره تلویزیونی رهبران دو حزب اصلی بریتانیا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

رهبران دو حزب اصلی بریتانیا دوشنبه شب در یک مناظره تلویزیونی حاضر شدند و به سوالات مطرح پاسخ دادند. این مناظره در استودیوی اسکای نیوز در لندن در حالی برگزار شد که تا انتخابات عمومی کشور ده روز مانده و فرصتی بود برای زورآزمایی دو حزب رقیب.

برکسیت از مهتمرین موضوعات مطرح در این مناظره بود. در همین ارتباط ترزا می، نخست وزیر تاکید کرد که در صورت دست نیافتن به توافقی مناسب، از مذاکرات با اتحادیه اروپا عقب خواهند نشست. او گفت که نرسیدن به توافق بهتر از دست یافتن به توافقی بد است و باید آماده باشیم که در صورت لزوم مذاکرات را ترک کنیم.

در مقابل جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر و رهبر مخالفان دولت با اذعان به قبول نتیجه همه‌پرسی برکسیت، اطمینان داد که در صورت پیروزی در انتخابات با اروپا به توافق خواهد رسید. او بر این نکته تاکید کرد که برای او دسترسی به تجارت آزاد با بازارهای اروپا به منظور حفظ مشاغل کشور در اولویت قرار دارد. او همچنین گفت که آینده روابط کشورش با اروپا موضوع مهمی است.»

گرچه به باور بسیاری از تحلیلگران جرمی کوربین در این مناظره خوش درخشید اما نظرسنجی‌ها از برتری حزب حاکم و محافظه‌کار بریتانیا نسبت به حزب کارگر حکایت دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بحران خروج نمایندگان حزب محافظه‌کار پیش از انتخابات سراسری بریتانیا؛ شکست بزرگ در انتظار سوناک؟

قمار ریشی سوناک زیر باران؛ آیا انتخابات زودهنگام بریتانیا به دو قرن «استمرار» سیاسی پایان می‌دهد؟

کشف یک «توده مرموز» متعلق به عصر امپراطوری روم که معلوم شد بیشتر از طلا ارزش داشته است