Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

دو بازیکن ایران عنوان ستارگان جام جهانی فوتبال ساحلی را بدست آوردند

دو بازیکن ایران عنوان ستارگان جام جهانی فوتبال ساحلی را بدست آوردند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران موفق شدند در بازی رده بندی جام جهانی فوتبال ساحلی که در باهاما برگزار شد ایتالیا را ۵ بر سه شکست دهند تا برای اولین بار در تاریخ مدال برنز جام جهانی را بدست آورند.

در پایان این بازیها که به قهرمانی برزیل انجامید دو بازیکن ایرانی دو ستاره این جام شدند. پیمان حسینی سنگربان ایران که در بازی نیمه نهایی چهار پنالتی ستارگان هاییتی را گرفت، موفق شد دستکش طلایی این رقابتها را بدست بیاورد. سرگروه تیم ملی ایران احمدزاده نیز عنوان باارزش‌ترین بازیکن این رقابتها را بدست آورد. بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در یک بازی دراماتیک و در ضربات پنالتی در دیدار نیمه نهایی مغلوب هاییتی شده بودند در بازی رده بندی با ایتالیا درخشان عملکردند و توانستند لاجوردی پوشان را شکست داده تا به رکورد تاریخی حضور یک تیم آسیایی روی سکوهای جهانی برسند.

در این بازی ابتدا کاپیتان احمدزاده دو گل فوق العاده برای سفیدپوشان به ثمر رساند تا ایران یک بر ۰ پیش بیفتد. سپس ۶ دقیقه مانده به پایان نیمه دوم محمد علی مختاری موفق شد روی یک پاس دست حسینی با یک برگردان فوق العاده تیم ملی را سه بر ۰ پیش بیندازد. در وقت سوم ایتالیایی‌ها حملات شدیدی بروی دروازه ایران داشتند و موفق شدند دو گل وارد دروازه حسینی کنند اما بلافاصله مسیگر با گلزنی خود اختلاف را به دو رساند. لاجوردی پوشان در دقایق پایانی گل دیگری به ثمر رساندند تا نتیجه ۴ بر سه شود اما کاپیتان احمدزاده بهترین بازیکن این مسابقات با ثبت ضربه پنالتی ایران را پیروز میدان کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ژاپن، قهرمان جام ملت‌های آسیا شد

دعوای ایران با ای اف سی دوباره بالا گرفت؛ تیم ملی فوتبال ساحلی باید قید شرکت در جام جهانی را بزند

یورو ۲۰۲۴؛ زور ایتالیا به اسپانیا نرسید؛ ادامه نمایش‌های ناامیدکننده انگلستان