ایران با شکست نیجریه به یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی راه یافت

ایران با شکست نیجریه به یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی راه یافت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران روز دوشنبه با غلبه بر نیجریه در ضربات پنالتی، به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی در باهاما راه یافت.

این دیدار در وقت‌های عادی با تساوی ۴-۴ به پایان رسید. کاپیتان محمد احمدزاده و محمدعلی مختاری هرکدام دو گل برای تیم ملی ایران به ثمر رساندند.

شاگردان محمدحسین میرشمسی در ضربات پنالتی موق شدند نایب قهرمان آفریقا را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهند تا در مجموع با حساب ۵ بر ۶ پیروز میدان باشند. ایران با کسب ابن نتیجه ۴ امتیازی شد و به عنوان تیم دوم گروه بی، در مرحله بعد به مصاف سوئیس خواهد رفت. این دیدار پنجشنبه چهارم ماه می/ ۱۵ اردیبهشت (جمعه به وقت تهران) برگزار خواهد شد.

[Une publication partagée par FIFA World Cup (@fifaworldcup) le 1 Mai 2017 à 17h35 PDT](<https://www.instagram.com/p/BTke5HcFbX/” style=” color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;” target=”_blank”>What was that we said about penalties?! Congrats on booking a quarter-final spot, #Iran! ????????????????????????????

<p style=>)
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ژاپن، قهرمان جام ملت‌های آسیا شد

عفو‌بین‌الملل گزارش سال ۲۰۲۳ را در خصوص خشونت، سرکوب، سلب آزادی‌ها و نقض حقوق بشر در ایران منتشر کرد

آرژانتین از پاکستان و سریلانکا خواست وزیر کشور ایران را بازداشت کنند