Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ترامپ: «ساخت دیوار به زودی آغاز می شود»

ترامپ: «ساخت دیوار به زودی آغاز می شود»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده در کنفرانس سالانه اتحادیه محافظه کاران آمریکا با تکرار وعده های انتخاباتی اش تاکید کرد که «مجرمان خارجی را از این کشور بیرون خواهد…

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده در کنفرانس سالانه اتحادیه محافظه کاران آمریکا با تکرار وعده های انتخاباتی اش تاکید کرد که «مجرمان خارجی را از این کشور بیرون خواهد راند.»

آقای ترامپ روز جمعه در مریلند با اشاره به اینکه به زودی کار ساخت دیوار در مرز جنوبی آغاز می شود گفت که با تقویت پلیس مرزبان از مهاجرت غیرقانونی جلوگیری می کند.

وی گفت: «ما از مرزهای ملی دیگران دفاع می کنیم در حالی مرزهای خود را بازگذاشته ایم و هرکسی می تواند وارد شود. ما دیوار خواهیم ساخت و در اینباره نگران نباشید. ما در واقع به زودی ساخت دیوار را زودتر از برنامه آغاز می کنیم.»

رئیس جمهوری جمهوریخواه آمریکا در این مراسم که با عنوان «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کارانه» برپا شد افزود که «بیمه همگانی اوباما» موسوم به اوباما کر نیز لغو و نظامی جدید جایگزین آن خواهد شد. وی همچنین باری دیگر از رسانه ها، معضل «اخبار جعلی» و نیز هزینه هایی که این کشور در خاورمیانه متحمل شده، انتقاد کرد.

آقای ترامپ سال گذشته میلادی و در دوران رقابت بر سر مقام ریاست جمهوری از پذیرش دعوت به سخنرانی در این کنفرانس خودداری کرده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مرگ فوتبالیست آمریکایی فرصتی برای سیاست ضدمهاجرتی ترامپ

تلاش وزرای دولت آمریکا در سفر به مکزیک برای توجیه اظهارات دونالد ترامپ

استقبال سرد مکزیکی ها از سفر وزیر خارجه آمریکا به کشورشان