Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پیروزی ارزشمند تیم بسکتبال ستاره سرخ بلگراد

پیروزی ارزشمند تیم بسکتبال ستاره سرخ بلگراد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در ادامه رقابتهای بسکتبال باشگاههای اروپا پنجشنبه شب ستاره سرخ بلگراد در خانه مقابل پانایتینایکوس آتن به پیروزی ارزشمندی دست یافت و با کسب هفتمین پیروزی خود، با ۱۲ برد از مجموع ۲۰ دیدار در رده پنجم

آگهی

در ادامه رقابتهای بسکتبال باشگاههای اروپا پنجشنبه شب ستاره سرخ بلگراد در خانه مقابل پانایتینایکوس آتن به پیروزی ارزشمندی دست یافت و با کسب هفتمین پیروزی خود، با ۱۲ برد از مجموع ۲۰ دیدار در رده پنجم جدول قرار گرفت.

علیرغم درخشش مایک جیمز و کیسی گابریل که به تنهایی ۲۳ امتیاز برای تیم یونانی بدست آورد، این صربستانی ها بودند که در نهایت با نتیجه نزدیک ۷۲ بر ۶۶ از سد رقیب خود گذشت. ستاره سرخ در بازی بعدی خود به مصاف افس ترکیه می رود.

در بازی دیگر این رقابتها و در دربی استانبول تیمهای فنرباغچه و گالاتاسرای با هم دیدار کردند. فنرباغچه در کوارتر سوم ۱۵ امتیاز پیش افتاد تا در نهایت با نتیجه ۸۵ بر ۸۰ رقیب سنتی خود را پشت سر بگذارد و با کسب سومین پیروزی پی در پی خود در جمع چهارتیم برتر باقی بماند.

فنرباغچه در بازی بعدی خود کار دشواری دارد و باید با زسکا مسکو، تیم دوم جدول روبرو شود. رئال مادرید و زسکای مسکو هر کدام با کسب ۱۴ پیروزی از مجموع ۱۹ دیدار به ترتیب دوم و سوم هستند و المپیاکوس با یک پیروزی کمتر، در تعقیب آنهاست.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یورو ۲۰۲۴؛ رونالدو پنالتی خراب کرد ولی پرتغال با درخشش کاستا حریف فرانسه در یک‌چهارم نهایی شد

یورو ۲۰۲۴؛پیروزی معجزه‌آسای مجارستان مانع تاریخ‌سازی اسکاتلند شد،‌ آلمان و سوئیس راهی مرحله بعد شدند

کشتی بادبانی قرن ۱۹ مشعل المپیک را از یونان به فرانسه می‌رساند