Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

واکنش باشگاه گلف کازومیگاسکی ژاپن به انتقادها در باره تبعیض جنسیتی

واکنش باشگاه گلف کازومیگاسکی ژاپن به انتقادها در باره تبعیض جنسیتی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

باشگاه گلف کازومیگاسکی که به عنوان میزبان رقابت های این رشته در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو معرفی شده به دلیل محدودیت هایی که برای عضویت زنان ایجاد کرده در آستانه محرومیت از حق میزبانی قرار…

آگهی

باشگاه گلف کازومیگاسکی که به عنوان میزبان رقابت های این رشته در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو معرفی شده به دلیل محدودیت هایی که برای عضویت زنان ایجاد کرده در آستانه محرومیت از حق میزبانی قرار دارد.

هیروشی ایمایزومی مسئول این باشگاه که سیاست هایش با مواضع تند شورای گلف ژاپن مواجه شده، می گوید: «در خصوص انتقادهای مطرح شده مبنی بر ممنوعیت بازی زنان در روزهای یکشنبه باید بگویم حقیقت این است که ما نیمی از یکشنبه ها و روزهای تعطیل سال را برای آنها آزاد کرده ایم. بنابر این ممنوعیت کلی برای روزهای یکشنبه آنها ایجاد نشده است.»

او به نگرانی های مطرح شده از سوی کمیته بین المللی المپیک اینگونه واکنش نشان می دهد: «ما اینک سعی خواهیم کرد کمیته بین المللی المپیک را نسبت به سیاست هایمان در خصوص عضویت زنان در باشگاه بیشتر آگاه کنیم. اما اگر نتوانیم آنها را متقاعد کنیم باید راه های حل این مسئله را مورد بررسی قرار دهیم.»

این برای نخستین بار نیست که یک باشگاه ورزشی به دلیل رویکردی تبعیض آمیز نسبت به زنان مورد انتقاد افکار عمومی و محرومیت قرار می گیرد. پیش از این نیز باشگاه میورفیلد در اسکاتلند به دلایل مشابه از میزبانی مسابقات بریتیش اوپن محروم شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

صعود به نیمه‌نهایی با عبور از سامورایی‌ها؛ ایران در بازی بعدی به مصاف قطری‌های میزبان می‌رود

نگرانی مربی و دروازه‌بان تیم ملی ایران از فرصت کم ریکاوری برای بازی مقابل ژاپن

صعود ایمن حسین به صدر جدول گلزنان جام ملت‌های آسیا؛ سامورایی‌ها پشت سر عراقی‌ها صعود کردند