دونالد ترامپ در پاسخ به منتقدان: روند انتخاب همکارانم منظم پیش می رود

دونالد ترامپ در پاسخ به منتقدان: روند انتخاب همکارانم منظم پیش می رود
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا از تیمی که برای همکاری در کاخ سفید انتخاب کرده است دفاع کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا از تیمی که برای همکاری در کاخ سفید انتخاب کرده است دفاع کرد. منتقدان آقای ترامپ می گویند که روند انتخاب کابینه بدون برنامه مشخصی بوده است.

آگهی

دونالد ترامپ در توییتی که روز سه شنبه منتشر کرد در پاسخ به منتقدان نوشت که این روند «بسیار منظم» بوده است.

حدود یک هفته پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، پیش بینی ها درباره افرادی که در دولت جدید آمریکا شاغل خواهند شد ادامه دارد.

انتظار می رود که استیو منوچن، به عنوان وزیر دارایی معرفی شود. آقای منوچن مدیر مالی تیم انتخاباتی آقای ترامپ بود و یکی از مدیران ارشد شرکت گلدمن ساکس بود.

از ویلبر راس به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی پست وزیر تجارت نام برده می شود. آقای راس میلیاردر ثروتمندی است که همیشه منتقد قراردادهای تجاری آمریکا با شرکای خارجی بوده است. او مخالف پیمان قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی است.

رودالف جولیانی، شهردار سابق نیویورک که از نزدیکان ترامپ محسوب می شود از شیوه کار رئیس جمهوری منتخب دفاع کرده است و گفته است که روند انتخاب اعضای کابینه روندی دشوار و پیچیده است. روزنامه نیویورک تایمز پیش بینی کرده است که آقای جولیانی به عنوان وزیر امور خارجه معرفی شود.

کریس کریستی، فرماندار جنجالی نیوجرسی به عنوان مسئول دوره انتقال قدرت فعالیت می کرد که هفته گذشته آقای ترامپ مایک پنس را جایگزین او کرد.

رسانه های آمریکایی از جرد کوشنر، داماد آقای ترامپ به عنوان یکی از اعضای تاثیرگذار دولت جدید نام می برند و شماری از رسانه ها دلیل کنار گذاشته شدن کریس کریستی را اختلاف نظر او با آقای کوشنر می دانند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پل رایان همسو با ترامپ رئیس مجلس نمایندگان آمریکا باقی ماند

ادعای نویسنده کتابی جدید درباره مرداک: آرزوی میلیاردر ۹۲ ساله آمریکایی شنیدن خبر مرگ ترامپ است

نخستین واکنش یک مقام کاخ سفید به پرونده‌های قضایی ترامپ؛ هریس: اگر برای بایدن اتفاقی رخ دهد من هستم