ادای احترام به کارلوس آلبرتو، فوتبالیست فقید برزیلی

ادای احترام به کارلوس آلبرتو، فوتبالیست فقید برزیلی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

صدها نفر از مردم برزیل عصر سه شنبه در مقر کنفدراسیون فوتبال این کشور در ریو دو ژانیرو حضور یافتند تا در کنار دوستان و خانواده کارلوس آلبرتو تورس، فوتبالیست افسانه ای برزیل، در مراسم ادای احترام به او

آگهی

صدها نفر از مردم برزیل عصر سه شنبه در مقر کنفدراسیون فوتبال این کشور در ریو دو ژانیرو حضور یافتند تا در کنار دوستان و خانواده کارلوس آلبرتو تورس، فوتبالیست افسانه ای برزیل، در مراسم ادای احترام به او شرکت کنند.

او که یکی از ۱۰۰ بازیکن برتر منتخب فیفا در قرن بیست محسوب می شود، روز سه شنبه در۷۲ سالگی و به دلیل حمله قلبی زندگی را وداع گفت.

ژوزه ریکاردو، فوتبالیست سابق برزیل می گوید: «فکر می کنم همه باید رهبری او را به یاد داشته باشیم. نام او به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست های جهان، در تاریخ ثبت شده است.»

گونسالوس، دیگر فوتبالیست قدیمی این کشور نیز می گوید: «کارلوس آلبرتو یک پدر بود و به عنوان کاپیتان تیم، چهره شاخص و برجسته ای داشت. او سابقه ای تماشایی از خود در فوتبال بر جای گذاشت و به سادگی آموخته های خود را به ورزشکاران منتقل می کرد.»

کارلوس آلبرتو تورس کاپیتان تیم ملی افسانه ای برزیل در جام جهانی ۱۹۷۰ بود و همراه با یارانش در این سال سومین قهرمانی جام جهانی را برای کشورش به ارمغان آورد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کاپیتان برزیل در جام جهانی ۱۹۷۰درگذشت

ایلان ماسک در برزیل متهم می‌شود؛ تحقیقات دادگاه عالی برزیل درباره ممانعت مالک توییتر از اجرای عدالت

کشف سنگ‌نگاره‌های باستانی از انسان‌های ماقبل تاریخ در کنار ردپای دایناسورها در برزیل