مقدماتی جام جهانی روسیه: پیروزی آلمان و توقف انگلیس در خارج از خانه

مقدماتی جام جهانی روسیه: پیروزی آلمان و توقف انگلیس در خارج از خانه
نگارش از Euronews

تیم ملی آلمان سومین مسابقه خود در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت.

تیم ملی آلمان سومین مسابقه خود در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت. شاگردان یواخیم لوو در خانه موفق شدند ایرلند شمالی را با دو گل یولیان دراکسلر و سامی خدیرا در دقایق ۱۳ و ۱۷ شکست دهند تا با ۹ امتیاز صدرنشینی خود را در گروه C این مسابقات حفظ کنند.

در دیگر دیدارهای این گروه نروژ ۴ بر ۱ بر سن مارینو غلبه کرد و دیدار تیم های جمهوری چک و آذربایجان نیز بدون گل با تساوی به پایان رسید.

اما در یکی از سه دیدار انجام شده در گروه E تیم ملی لهستان موفق شد ۲ بر ۱ ارمنستان را شکست دهد. هر دو گل این دیدار توسط لواندوفسکی مهاجم سرشناس تیم ملی لهستان در دقایق ۴۹ و ۹۵ به ثمر رسید.

در این گروه مونته نگرو با پیروزی ۱ بر ۰ مقابل دانمارک ۷ امتیازی شد و در مکان نخست جدول جای گرفت. دیدار تیم های قزاقستان و رومانی نیز با تساوی به پایان رسید.

در گروه F تیم ملی انگلیس که با شش امتیاز در صدر جدول گروه قرار داشت در دیداری خارج از خانه مقابل اسلوونی قرار گرفت. شاگردان گرت ساوت گیت که کاپیتان رونی را از ابتدا در ترکیب نداشتند پس از دو برد متوالی، در این دیدار با تساوی بدون گل متوقف شدند.

انگلیس با ۷ امتیاز همچنان صدرنشین باقی ماند. در دیگر دیدارهای این گروه لیتوانی ۲ بر ۰ مالت را مغلوب کرد و اسلواکی نیز ۳ بر ۰ اسکاتلند را شکست داد.

مطالب مرتبط