Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

کرنر: دومین پیروزی متوالی انگلیس در روز هو شدن کاپیتان

کرنر: دومین پیروزی متوالی انگلیس در روز هو شدن کاپیتان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

به مجله کرنر خوش آمدید.

آگهی

به مجله کرنر خوش آمدید. رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه این هفته نیز دنبال شد و تیم های ملی اروپایی برای حضور در این رویداد بزرگ با یکدیگر به رقابت پرداختند. انگلیس یکی از تیم هایی است که تاکنون عملکرد خوبی در این مسابقات داشته است. این تیم پس از نمایشی نا امید کننده در یورو، حالا به نظر می رسد راه خود را پیدا کرده است.

پیروزی خفیف انگلیس مقابل مالت
سه شیرها که ساوت گیت را برای نخستین بار بر روی نیمکت داشتند در مقابل تیم نه چندان مطرح مالت به دنبال دومین پیروزی متوالی خود بودند. انگلیس از همان ابتدای مسابقه هجوم را آغاز کرد و صاحب چند موقعیت خوب شد که با عکس العمل دروازه بان مالت به هدر رفت.

نخستین گل تیم ملی انگلیس در دقیقه ۲۹ با ضربه سر زیبای دنیل استوریج به ثمر رسید. پس از آن فشار شاگردان ساوت گیت باز هم ادامه یافت تا اینکه در دقیقه ۳۸ دله الی بر روی یک ریباند از درون محوطه جریمه برای بار دوم دروازه تیم میهمان را باز کرد. انگلیس با این برد شش امتیازی شد و بالاتر از اسکاتلند و اسلوونی به تنهایی در صدر جدول گروه F قرار گرفت.

بالاترین و پایین ترین
بخش بالاترین و پایین ترین این هفته به سرمربی انگلیس و دو بازیکن این تیم اختصاص دارد که در شرایطی کاملا متضاد قرار گرفته اند.

گرت ساوت گیت: نخستین گزینه ما برای بخش بالاترین گرت ساوت گیت است. او پس از جدایی سم آلاردیس به طور موقت هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده گرفت و در نخستین بازی مقابل مالت به پیروزی دست یافت.

جس لینگارد: هافبک کناری منچستر یونایتد در نخستین بازی ملی پر فروغ ظاهر شد. او به همراه بازیکنانی نظیر دله الی، نسل جدید تیم ملی انگلیس را تشکیل می دهند.

وین رونی: کاپیتان تیم ملی انگلیس در قسمت پایین ترین جای می گیرد. رونی در دیدار مقابل مالت به عنوان هافبک کم فروغ بود و در پایان توسط عده ای تماشاگران هو شد.

حمایت ساوت گیت از رونی
همانطور که دیدیم وین رونی روزهای خوبی را سپری نمی کند. با اینحال گرت ساوت گیت پس از دیدار مقابل مالت از کاپیتان تیم اش حمایت کرد و به یادآوری آنچه او برای تیم ملی انگلیس انجام داده پرداخت. سرمربی موقت تیم ملی انگلیس گفت: «انتقادها از او غیر منصفانه است. او با غرور بازی می کند و با افتخار به هدایت تیم اش می پردازد. من یاد تری، لمپارد و کول می افتم که در زمان خود با انتقادهای زیادی مواجه بودند. با اینحال وقتی به تعداد بازی های ملی آنها نگاه کنید متوجه می شوید که آنها در شرایط دشوار مقاومت کردند و خود را بالا کشیدند در حالیکه دیگران این کار را نکردند و از تیم کنار گذاشته شدند. افرادی را که نام بردم اشتیاق زیادی داشتند که بارها و بارها برای تیم ملی انگلیس بازی کنند. فکر می کنم رونی هم در این دسته از افراد قرار می گیرد.»

پیش بینی مسابقات
در این بخش همکاران ما نتیجه تعدادی از دیدارهای مقدماتی جام جهانی روسیه را پیش بینی کرده اند. شما هم می توانید از طریق #thecornerscores دیدگاه های خود را به اشتراک بگذارید:

آلمان ۳ ایرلند شمالی ۰
دانمارک ۲ مونته نگرو ۰
اسلوونی ۱ انگلیس ۲

برنامه را با پخش ویدیوی یکی از اتفاقات عجیب فوتبال به پایان می بریم که در جریان دیدار تیم های شیلی و اکوادور روی داد. انر والنسیا مهاجم اکوادر در دقایق پایانی مصدوم شد و با آمبولانس به بیرون از ورزشگاه منتقل شد. اما واقعیت این بود که والنسیا این صحنه سازی را برای فرار از دست پلیس انجام داد که قرار بود در پایان بازی او را به اتهام نپرداختن نفقه به همسر سابقش دستگیر کند. کرنر هفته آینده باز می گردد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پایان امباپه در پاریس؛ ستاره فرانسوی رسما اعلام کرد از پاری‌سن‌ژرمن جدا می‌شود

بازگشت روماریو به زمین فوتبال؛ ستاره برزیلی هم‌بازی پسرش می‌شود

وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز؛ ستاره سابق بارسلونا از زندان خارج می‌شود