Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

ادامه اعتراضات در شهر شارلوت آمریکا با وجود برقراری وضعیت فوق العاده

ادامه اعتراضات در شهر شارلوت آمریکا با وجود برقراری وضعیت فوق العاده
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

با وجود وضع مقررات منع آمد و رفت از نیمه شب پنجشنبه و برقراری وضعیت فوق العاده در شهر شارلوت در ایالت کارولینای شمالی آمریکا، اعتراضات مردمی برای سومین شب پیاپی و تا بامداد جمعه ادامه…

آگهی

با وجود وضع مقررات منع آمد و رفت از نیمه شب پنجشنبه و برقراری وضعیت فوق العاده در شهر شارلوت در ایالت کارولینای شمالی آمریکا، اعتراضات مردمی برای سومین شب پیاپی و تا بامداد جمعه ادامه داشت.

شهروندان معترض با برگزاری راه پیمایی های مسالمت آمیز از مقامات خواستند تا ویدئوی مربوط به زمان شلیک پلیس به کیت اسکات، سیاه پوست ۴۳ ساله را که سه شنبه گذشته کشته شد، منتشر کنند.

همزمان با این تظاهرات، نیروهای گارد ملی در تمام نقاط شهر مستقر شده بودند تا علاوه بر حفظ امنیت ساختمانها، مانع از آسیب رساندن معترضان به اموال عمومی شوند.

جویا، یکی از معترضان اهل شارلوت می گوید: «من یک هدف دارم و آن برادرم است و فکر می کنم این وظیفه من است که از او حمایت کنم. او روی من حساب می کند و به این دلیل اینجا هستم. اگر چنین اتفاقی برای او بیفتد، دیگر چیزی برای از دست دادن نخواهم داشت.»

شاون الیوت ریچاردسون، کشیش و عضو انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگین پوست نیز می گوید: «من تلاش می کنم با مقامات کلیسا کار کنم و این اطمینان را به آنها بدهم که مردم همچنان آرامش خود را حفظ می کنند. مردم در این زمینه بخوبی وارد عمل شده اند و نباید آن را خراب کنیم. نباید هیچ چرخش منفی در آنچه انجام دادیم بوجود آید. من به جوانان شارلوت که ایستادگی نشان دادند افتخار می کنم. آنها به شیوه ای حرفه ای عمل کردند. آنها دست به تخریب نمی زنند؛ چیزی که رسانه ها به آن تمایل دارند. امیدوارم به کارشان ادامه دهند.»

معترضان از پلیس می خواهند تا به خشونتها علیه آمریکایی های آفریقایی تبار این کشور پایان دهد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دومین شب ناآرامی در شهر شارلوت آمریکا

تاثیر وقایع شارلوت بر کارزار انتخاباتی در ایالات متحده آمریکا

اعتراض به جنگ غزه مراسم فارغ‌التحصیلی در دانشگاه میشیگان را تحت الشعاع قرار داد