ترامپ سیاست های خود در رابطه با مهاجرت در آمریکا را اعلام کرد

ترامپ سیاست های خود در رابطه با مهاجرت در آمریکا را اعلام کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان سیاست های خود در رابطه با قوانین مهاجرت در آمریکا را اعلام کرد.

آگهی

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان سیاست های خود در رابطه با قوانین مهاجرت در آمریکا را اعلام کرد. نامزد جمهوریخواهان می گوید در صورتیکه به ریاست جمهوری این کشور انتخاب شود ماموران کنترل مهاجران را سه برابر خواهد کرد.

دونالد ترامپ در نطق خود در آریزونا بهنگام اعلام برنامه های مهاجرت خود گفت: «من نیروی ویژه ای را تشکیل خواهم داد که به روی شناسایی و اخراج مجرمان خطرناک، مهاجران غیرقانونی در آمریکا و کسانیکه از دست قانون گریخته اند متمرکز خواهد شد. درست مانند هیلاری کلینتون که از دست عدالت فرار کرده است.»

نامزد جمهوریخواهان که ساعاتی پس از سفر خود به مکزیک و دیدار با رئیس جمهوری این کشور برنامه های خود در مورد مهاجرت در آمریکا را اعلام کرد، تاکید کرده است این نیروی ویژه بر سرعت شناسایی مهاجران جنایتکار بمنطور اخراج هر چه سریع تر آنها خواهد افزود.

دونالد ترامپ همچنین تاکید کرد راههای ورود مهاجران برخی از کشورها مانند سوریه و لیبی به آمریکا را مسدود خواهد کرد. نامزد جمهوریخواهان در این نطق خود بازگشت مهاجران غیرقانونی به کشورشان و درخواست ورود قانونی به آمریکا را تنها امکان موجود برای این مهاجران دانسته است.

وی که با خانواده های کشته شدگان به دست مهاجران غیرقانونی در آمریکا این سخنان را به زبان می اورد به هواداران خود قول داد در صورتیکه رئیس جمهوری آمریکا بشود هرگز به مهاجران غیرقانونی در این کشور اجازۀ دست یافتن به شهروندی آمریکا را نخواهد داد.

Trump outlines hardline position on illegal immigration in speech https://t.co/oRGbBc9yUwpic.twitter.com/eNReWXndrw

— Reuters U.S. News (@ReutersUS) 1 septembre 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بایدن: اگر ترامپ نامزد نمی‌شد، من هم کاندیدا نمی‌‌شدم؛ ترامپ: قول می‌دهم فقط روز اول دیکتاتور باشم

سن و سال جو بایدن؛ دست دموکرات‌ها برای جایگزینی او در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا خالی است

رئیس جمهوری منتخب آرژانتین در آمریکا؛ برنامه سفر خاویر میلی چه بود؟