درخواست وکیل بنیانگذار سایت مگا آپلود برای پخش زنده اینترنتی جریان محاکمه

درخواست وکیل بنیانگذار سایت مگا آپلود برای پخش زنده اینترنتی جریان محاکمه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دادگاه تجدید نظر در نیوزیلند، رسیدگی به پرونده «کیم دات کام» بنیانگذار سایت مگا آپلود را آغاز کرد.

آگهی

دادگاه تجدید نظر در نیوزیلند، رسیدگی به پرونده «کیم دات کام» بنیانگذار سایت مگا آپلود را آغاز کرد. وکیل آقای دات کام امیدوار است که دادگاه وی به شکل پخش زنده اینترنتی (از طریق یوتیوب) و در همین کشور برگزار شود.

ران مانسفیلد، وکیل کیم دات کام در اولین جلسه دادگاه تاکید کرد که پخش زنده اینترنتی محاکمه به سود عدالت است. آقای مانسفیلد گفت: « پخش زنده اینترنتی از طریق یوتیوب یک روش بسیار موفق در نیوزیلند و در مواردی است که بسیار به نفع عموم است. در این مورد پخش زنده اینترنتی بسیار ضروری است زیرا تاثیر معنا داری در اصل عدالت باز دارد.» او تاکید کرد در صورت پذیرفته نشدن این درخواست، آن را به دیوان عالی نیوزیلند خواهد داد.

دسامبر سال ۲۰۱۴ میلادی، یک دادگاه پایین تر نیوزیلند، تقاضای ایالات متحده آمریکا برای استرداد کیم دات کام به آلمان را تایید کرد. مقامهای آمریکایی وی را به پولشویی و نقض قوانین کپی رایت متهم کرده اند. دادگاه همچنین اعلام کرد که خطر فرار او از نیوزیلند وجود ندارد و او می تواند همچنان به قید وثیقه بیرون از زندان باشد.

کیم دات کام که ملیتی آلمانی دارد و در نیوزیلند زندگی می کند در سال ۲۰۰۵ سایت اشتراک گذاری فایل مگا آپلود را راه اندازی کرد. او در سال ۲۰۱۲ میلادی به اتهام نقض کپی رایت دستگیر و سایت مگا آپلود نیز بسته شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مردی که مقابل دادگاه محاکمه ترامپ خودسوزی کرده بود جان باخت

محاکمه ترامپ بخاطر پرداخت حق‌السکوت به یک پورن‌استار وارد چهارمین روز شد

همکلاسی سابق پوتین به ریاست دیوان عالی روسیه رسید