Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ملولی، شناگر مطرح تونسی به دنبال چهارمین مدال المپیکی

ملولی، شناگر مطرح تونسی به دنبال چهارمین مدال المپیکی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اسامه ملولی شناگر ۳۲ ساله تونسی که سه مدال المپیک را در کارنامه دارد روز یکشنبه اعلام کرد در بازیهای المپیک ریو قصد دارد با تحقق رویای خود به چهارمین مدال المپیکی دست…

آگهی

اسامه ملولی شناگر ۳۲ ساله تونسی که سه مدال المپیک را در کارنامه دارد روز یکشنبه اعلام کرد در بازیهای المپیک ریو قصد دارد با تحقق رویای خود به چهارمین مدال المپیکی دست یابد.

ملولی که تصمیم گرفته باز هم بخت خود را در شنای ماراتن ده کیلومتر بیازماید به خبرنگاران گفت: «همانطور که گفتم این رویدادی است که هر چهار سال یکبار باید منتظرش بود و هر سال شرایطش متفاوت است. من تاکنون افتخار حضور در پنج المپیک را داشته ام اما امسال شرایط برایم ویژه است زیرا پرچم دار هستم. کشورم و همه هواداران روی من حساب می کنند تا بتوانم مدال دیگری را به خانه ببرم. این رویایی است که امیدوارم تحقق پذیرد. چیزی که تا به حال سابقه نداشته است. من از معدود افرادی هستم که این تعداد حضور در المپیک دارم و یکی از معدود ورزشکارانی که بیش از دو یا سه مدال برده است.»

ملولی در المپیک پکن مدال طلای شنای ۱۵۰۰ متر آزاد را از آن خود کرد و در المپیک لندن نیز ضمن کسب برنز همین ماده، مدال طلای ده کیلومتر در آبهای آزاد را به افتخاراتش افزود.

مسابقات شنای ماراتن مردان در بازیهای المپیک ریو روز سه شنبه شانزدهم اوت برگزار می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کشتی بادبانی قرن ۱۹ مشعل المپیک را از یونان به فرانسه می‌رساند

بازی‌های المپیک زمستانی پکن با صدر نشینی نروژ در جدول مدال‌ها پایان یافت

کمیته بین‌المللی المپیک قوانین جنجال برانگیز علیه ورزشکاران تراجنسیتی را لغو کرد