دپره با فتح مرحله نهم رالی راه ابریشم صدرنشین باقی ماند

دپره با فتح مرحله نهم رالی راه ابریشم صدرنشین باقی ماند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نهمین مرحله از رقابت های اتوموبیلرانی رالی راه ابریشم روز دوشنبه در مسافتی به طول ۳۸۴ کیلومتر برگزار شد که طی آن سیریل دپره فرانسوی از تیم پژو موفق شد با فتح این مرحله جایگاه خود را در صدر جدول کلی مس

آگهی

نهمین مرحله از رقابت های اتوموبیلرانی رالی راه ابریشم روز دوشنبه در مسافتی به طول ۳۸۴ کیلومتر برگزار شد که طی آن سیریل دپره فرانسوی از تیم پژو موفق شد با فتح این مرحله جایگاه خود را در صدر جدول کلی مسابقات مستحکم کند.

سباستین لوب دیگر راننده فرانسوی تیم پژو با ۵ دقیقه و ۱۹ ثانیه اختلاف نسبت به دپره در جایگاه دوم ایستاد تا همین رتبه را در جدول کلی مسابقات حفظ کند.

یزید محمد راجحی راننده عربستانی که موفق به فتح مرحله هشتم شده بود با ۱۱ دقیقه و ۴۰ ثانیه اختلاف در مکان چهارم قرار گرفت و با توجه به مجموع رکورد زمانی به جای گذاشته، رتبه سوم جدول کلی مسابقات را به خود اختصاص داد.

در قسمت خودروهای سنگین، آیرات ماردیِف که با کامیون کاماز مسابقه می دهد با ثبت رکورد ۳ ساعت و ۵۸ دقیقه و ۲۶ ثانیه اول شد و مارتین واندن برینک هلندی از تیم رنو به رغم قرار گرفتن در مکان پنجم، کماکان صدر جدول کلی مسابقات را حفظ کرد.

مسابقات اتوموبیلرانی رالی راه ابریشم در پانزده مرحله انجام می شود و شرکت کنندگان مسافتی به طول ده هزار کیلومتر میان مسکو و پکن را می پیمایند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چگونه از شر رژیم‌های غذایی سخت و غیراصولی خلاص شویم و به تناسب اندام برسیم؟

قهرمانی هادی چوپان در آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴؛ «اسطوره کودکی من بودی و الان هر دو برای دنیا قهرمانیم»

اعضای فدراسیون فوتبال عربستان رونالدو را به‌خاطر حرکتی «تحریک‌آمیز» جریمه و محروم کردند