Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ناطق نوری: در ۳۷ سال گذشته سیر قهقرایی داشته‌ایم

ناطق نوری: در ۳۷ سال گذشته سیر قهقرایی داشته‌ایم
Copyright 
نگارش از Soroush Jafari
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

علی‌اکبر ناطق نوری٬ رئیس دفتر بازرسی ویژه رهبر جمهوری اسلامی گفت در ٣٧ سال گذشته در بسیاری از مسائل سیر قهقهرایی داشته‌ایم و با این وضعیت نمی‌توانیم ادعا کنیم که برای دیگران الگو هستیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، آقای ناطق نوری یک‌شنبه شب در مراسم سخنرانی در مزار آیت‌الله خمینی با انتقاد از وضعیت امروز جامعه افزود: «آیا دستگاه قضای ما اسلامی است؟ آیا در ادارات ما شان مردم حفظ می‌شود؟ چرا مردم باید امثال من را ببینند تا مشکل شان حل شود؟»

وی افزود: «شاهدیم که مدام این گروه علیه آن گروه حرف می‌زند و آن گروه علیه این گروه، با چنین شرایطی مردم می‌گویند همه اینها خرابند.»

آقای ناطق نوری سال گذشته نیز گفته بود که «متاسفانه بی‌اخلاقی، دروغ و تملق در فرهنگ ایرانی در حال نهادینه شدن است.»

رئیس دفتر بازرسی ویژه رهبر جمهوری اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از فیش‌های حقوقی برخی مسئولان گفت که این فیش‌ها مختص این دولت نیست.

وی درخواست کرد که اگر پرداخت این حقوق‌ها منشاء قانونی دارد، دولت لایحه‌ای را به مجلس ارائه کند تا قوانین و آیین‌نامه‌ها اصلاح شود و کسی حقوق نامتعارف نگیرد؛ چرا که این وضع قابل تحمل نیست.

در هفته‌های گذشته موضوع فیش‌های حقوقی تعدادی از مدیران دولت حسن روحانی از جمله مدیران بیمه مرکزی ایران، مدیران تعدادی از بانک‌ها از جمله بانک رفاه و رئیس صندوق توسعه ملی خبرساز شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جنجال فیش‌های میلیونی در ایران سیاسی است، مجلس پی‌گیری می‌کند

مجمع تشخیص و مصلحت نظام ایران مخالف لایحه «حجاب و عفاف» است

پایان پدیده «ابراهیم رئیسی»؛رئیس جمهوری که سودای رهبری داشت