Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ترامپ : بیایید روی هیلاری خطاکار تمرکز کنیم

ترامپ : بیایید روی هیلاری خطاکار تمرکز کنیم
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

انتخابات مقدماتی ایالات متحده با رسیدن به ایالت ایندیانا به آخرین مرحله خود نزدیک می شود. دونالد ترامپ، نامزد اصلی حزب جمهوریخواه اعلام کرد که از این

آگهی

انتخابات مقدماتی ایالات متحده با رسیدن به ایالت ایندیانا به آخرین مرحله خود نزدیک می شود. دونالد ترامپ، نامزد اصلی حزب جمهوریخواه اعلام کرد که از این پس می خواهد بر رقیب دموکراتش تمرکز کند.

او امروز در جمع هوادارانش در ایندیانا گفت :«اگر در ایندیانا برنده بشویم کار تمام است. اگر ایندیانا را ببریم تمام است و به زودی هم به این نتیجه می رسیم. البته نباید این را الان بگویم چون انگیزه شما را کم می کند اما به هر حال ما به آنجا می رسیم. اما اگر (رای گیریِ) ایندیانا را ببریم بیشتر رقیبان کنار می کشند آنوقت می توانیم روی هیلاریِ خطاکار تمرکز کنیم. لطفا بیایید روی هیلاری تمرکز کنیم.»

از سوی دیگر، هلاری کلینتون که در جمع هواداران خود در دیترویت سخن می گفت، در پاسخ به اتهامات ترامپ، جنبشِ او برای غیرآمریکایی خواندنِ اوباما را یادآوری کرد و گفت: «خدمت در دولت رییس جمهور اوباما افتخار بزرگی بود. حالا آمریکا تصمیم می گیرد چه کسی جانشین او خواهد شد. مُدعیِ اصلی حزبِ جمهوریخواه کسی است که جُنبش غیرآمریکایی بودن اوباما را به راه انداخت تا شهروندیِ رئیس جمهور فعلی را بی اعتبار کند.»

از سوی دیگر، راهپیمایی روز کارگر که هر سال در ابتدای ماه مه برگزار می شود، دیروز در لس آنجلس، به تظاهرات علیه دونالد ترامپ تبدیل شد. لس آنجلس، دومین شهر پر جمعیت ایالات متحده است و اکثر ساکنان آن مهاجر اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تد کروز؛ نامزد جمهوریخواهی که عقب مانده است

همه چیز درباره «سه شنبه بزرگ»

راه ناهموار هیلاری کلینتون در رقابت درون حزبی