Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

رقابت های کایت سرفینگ مصر قهرمانان خود را شناخت

رقابت های کایت سرفینگ مصر قهرمانان خود را شناخت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کارلوس ماریوی برزیلی و کارولینا وینکوفسکای لهستانی موفق شدند رقابتهای کایت سرفینگ مصر را فتح کنند. هفتاد و سه ورزشکار امسال طی بیست تا بیست و هفتم

آگهی

کارلوس ماریوی برزیلی و کارولینا وینکوفسکای لهستانی موفق شدند رقابتهای کایت سرفینگ مصر را فتح کنند.

هفتاد و سه ورزشکار امسال طی بیست تا بیست و هفتم ماه مارس، بر روی آبهای شفاف و زیر آفتاب درخشان شهر جونای مصر در رقابت های فری استایلِ کایت سرفینگ با یکدیگر مسابقه دادند.

در پایان این رقابتها که نخستین مرحله از مسابقات قهرمانی جهان کایت سرفینگ محسوب می شود، کارلوس ماریوی برزیلی مدافع عنوان قهرمانی جهان در این رشته که تنها ۱۸ سال دارد با نمایش درخشانی که در آبهای سواحل مصر داشت، نشان داد همانند سال گذشته از آمادگی خوبی برخوردار است. او در فینال رقابت های دسته مردان موفق شد یوری زون حریف قدرتمند هلندی خود را که دو قهرمانی جهان را در کارنامه دارد، شکست دهد و به قهرمانی برسد.

در قسمت زنان نیز همانطور که انتظار می رفت کارولینا وینکوفسکای لهستانی خوش درخشید و موفق شد در مسابقه فینال برونا کاجیای برزیلی، قهرمان جهان در سال ۲۰۰۹ و سرسخت ترین رقیبش را شکست دهد و مدال طلا را بر گردن آویزد.

در بخش «بیگ ایر» این مسابقات که به صورت فری استایل و حذفی برگزار می شود مردان و زنان در دو دسته جداگانه به رقابت با یکدیگر می پردازند. در این بخش نحوه پرش های بلند و حرکات ترکیبی ورزشکاران میزان امتیازهای آنها را رقم می زند. بخش «بیگ ایر» این رقابت ها به دلیل وزش بادهای شدید نیمه کاره رها شد و نتایج نهایی بدست نیامد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

افغانستان برای اولین‌بار پس از ۱۱ سال پاکستان را در رقابت‌های کریکت «۲۰ آوره» شکست داد

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با برتری تیمی روسیه به پایان رسید

جودو؛ لوسی رنشال در گرند اسلم ابوظبی برای بریتانیا مدال طلا گرفت